четвер, 22 серпня 2013 08:58

"Шальке" і ПАОК зіграли внічию, "Арсенал" розгромив "Фенербахче": результати плей-офф Ліги чемпіонів

"Шальке" вдома не зміг обіграти ПАОК ФОТО: schalke04.de

У середу, 21 серпня, відбулися матчі плей-офф Ліги чемпіонів. Лондонський "Арсенал" обіграв на виїзді "Фенербахче" з рахунком 3:0 - відзначилися Гіббс, Ремсі і Жиру. Таким чином, "каноніри" вже вирішили своє завдання з виходу у груповий етап.

Високі шанси на основний раунд в "Аустрії" і "Базеля". Австрійці на виїзді обіграли загребське "Динамо", а швейцарці - болгарський "Лудогорец" з різницею у два м'ячі. Нічого ще не вирішено у парі "Стяуа" - "Легія". Команди розійшлися миром - 1:1.

Такий же результат був зафіксований у парі "Шальке" - ПАОК. У першому таймі Фарфан з меж штрафного майданчика завдав точного удару під штангу воріт Хільдебранда, на що в другому таймі відповів Стох, який вистрілив здалеку.

Ліга чемпіонів

Плей-офф

Перші матчі

"Лудогорец" (Болгарія) - "Базель" (Швейцарія) - 2:4 (1:1)

Голи: Сала, 12 (0:1), Марселіно, 23 (1:1), Іванов, 50 (2:1), Сала, 59 (2:2), Сіо, 64 (2:3), Шер, 84 , з пенальті (2:4)

"Стяуа" (Румунія) - "Легія" (Польща) - 1:1 (1:0)

Голи: Пьоваккарі, 34 (1:0), Косецький, 53 (1:1)

"Динамо" (Хорватія) - "Аустрія" (Австрія) - 0:2 (0:0)

Голи: Леовац, 68 (0:1), Станкович, 75 (0:2)

"Фенербахче" (Туреччина) - "Арсенал" (Англія) - 0:3 (0:0)

Голи: Гіббс, 51 (0:1), Ремсі, 64 (0:2), Жиру, 77 - (0:3)

"Шальке" (Німеччина) - ПАОК (Греція) - 1:1 (1:0)

Голи: Фарфан, 32 (1:0), Стох, 73 (1:1)

Зараз ви читаєте новину «"Шальке" і ПАОК зіграли внічию, "Арсенал" розгромив "Фенербахче": результати плей-офф Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua