четвер, 21 січня 2021 18:20

"Шахтар" зміг уникнути поразки у першому матчі 2021 року

У 1-му матчі на турецьких зборах донецький "Шахтар" зіграв унічию із познанський "Лехом" - 1:1.

Луїш Каштру використав 2 склади гравців у кожному із таймів. Варто відмітити повернення Євгена Коноплянки та Віктора Корнієнка, які багато пропустили через травми у 1-й частині сезону.

1-й тайм пройшов в обопільній боротьбі, але без голів. Представник Польщі був на фінальній стадії підготовки, тому переважав суперника у фізиці.

На початку 2-го тайму "Лех" вивів вперед Філіп Мархвінскі. "Шахтар" відігрався тільки в доданий до матчу час. Віктор Коваленко реалізував пенальті за фол на Фернандо.

Наступний свій матч "Шахтар" проведе 23 січня проти чемпіона Болгарії "Лудогорця". Початок гри - о 18:00.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" зміг уникнути поразки у першому матчі 2021 року». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua