Півзахисник Марлос
Тренер-аналітик Тіагу Леал
Головний тренер Паулу Фонсека
Асистент головного тренера Ігор Дуляй

Сьогодні донецький "Шахтар" і київське "Динамо" зіграють між собою востаннє цього сезону. Матч розпочнеться на харківському стадіоні "Металіст" о 19:30. Наш сайт проведе текстову онлайн-трансляцію.

"Шахтар" достроково виграв чемпіонат України, а "Динамо" гарантувало собі друге місце. Відрив "гірників" від киян у турнірній таблиці становить 18 очок.

Наставник "гірників" Паулу Фонсека привіз у Харків 20 футболістів.

Воротарі: Микита Шевченко, Антон Каніболоцький, Олег Кудрик.

Захисники: Богдан Бутко, Василь Кобін, Сергій Кривцов, Олександр Кучер, Іван Ордець, Марсіо Азеведо.

Півзахисники: Віктор Коваленко, Максим Малишев, В'ячеслав Танковскій, Алан Патрік, Дентіньо, Марлос, Тайсон, Бернард.

Нападники: Олександр Зубков, Факундо Феррейра, Густаво Бланко Лещук.

Проти "Динамо" з різних причин не зіграють Даріо Срна, Ярослав Ракицький, Андрій П'ятов, Ісмаїлі і Тарас Степаненко.

Зранку команда провела традиційну прогулянку містом. Сьогодні у Харкові спекотно. Температура повітря +23°С.

Після матчу не запланована церемонія нагородження чемпіона кубком і золотими медалями.

Минулого тижня "Шахтар" виграв Кубок України. У фіналі турніру "гірники" обіграли "Динамо" - 1:0.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" зіграє з "Динамо" без 5 гравців основного складу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua