вівторок, 02 жовтня 2012 23:42

"Шахтар" зіграв унічию з "Ювентусом", "Челсі" розгромив "Нордшелланд"

Донецький "Шахтар" та туринський "Ювентус" зіграли внічию у матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів - 1:1. На 23-й хвилині рахунок у матчі відкрив Алекс Тейшейра. Через дві хвилини Леонардо Бонуччі зрівняв становище. На останніх хвилинах матчу поперечина врятувала "Стару Синьйору" від голу після удару Вілліана.

В іншому матчі групи лондонський "Челсі" на виїзді розгромив данський "Нордшелланд" - 4:0. Дублем відзначився Хуан Мата, ще по голу забили Давід Луїз та Рамірес.

Після двох турів "Челсі" та "Шахтар" набрали по чотири очки і очолюють групу Е. В "Ювентуса" два бали, "Нордшелланд" поки не набрав жодного.