середа, 15 вересня 2021 19:03

"Шахтар" зіграв найганебніший матч в єврокубках

Вернидуб не раз перемагав "Шахтар". Фото: "Шериф"

Добрий вечір!

Лігочемпіонські дні тепер до нас приходять дуплетом. Ще не вихолонули емоції від учорашньої драматичної нічиї "Динамо" з "Бенфікою", як уже "Шахтар" за пів години вийде на поле тираспольського стадіону, аби зіграти матч проти команди, яку всі вважають аутсайдером групи.

Усі, але не тренер Юрій Вернидуб. Після торішнього вильоту з єврокубків із солігорським "Шахтарем", доля подарувала йому суперкомпенсацію — перемогу над загребським "Динамо" й вихід до групового етапу Ліги чемпіонів.

Тому легкої прогулянки в нашого "Шахтаря" не вийде. Таких прогулянок суттєво поменшало в донеччан у чемпіонаті України, а в Лізі чемпіонів — тим більше. "Шахтар" поки що далекий від своєї найкращої форми, але "Шерифу" від цього точно не стане легше.

Уже відомо, в яких складах вийдуть на поле команди.

"Шахтар": Пятов - Ісмаїлі, Матвієнко, Марлон, Додо - Маркос Антоніо, Майкон - Фернандо, Педріньйо, Тете - Траоре.

Запасні: Шевченко, Вітао, Конопля, Корнієнко, Бондар, Степаненко, Марлос, Бондаренко, Мудрик, Алан Патрік, Судаков, Сікан.

"Шериф": Атанасіадіс, Арболеда, Дуланто, Костанцо, Кріштіану, Траоре, Кастаньеда, Аддо, Коловос, Тілль, Якшибоєв

Матч розпочався!

2 хв. Намагається пресингувати молдовська команда й часом їй це вдається.

4 хв. Неквапливо розпочинають матч гірники й не вмикають швидкості зовсім.

7 хв. Перший удар у нас відбувся. Коловас пробив дуже далеко від воріт Пятова.

9 хв. Тете відповідає і б'є ще більш неточно в район кутового прапорця.

13 хв. Гра, яка й так не насичена швидкостями, ризикує ще більше "заспокоїтися".

15 хв. ГОЛ! Пройшов флангом гравець "Шерифа", прострілив. Гравці "Шахтаря" попадали, як по команді, і Адама Траоре невідпорно пробив під поперечку - 1:0.

21 хв. Фернандо кинувся обводити суперників й просто й легко подарував м'яч.

22 хв. Знову зльоту лівою бив молдовський Траоре, але цього разу вище.

26 хв. Зовсім нічого не виходить у донеччан. Половина тайму минула, а жодного гольового моменту не можуть створити гравці "Шахтаря".

31 хв. Парад падінь у нас триває. Поле таке, що складається враження ніби не футбол переглядаєш, а хокей.

32 хв. А тепер наш Траоре бив майже з тої позиції, що і його однофамілець, але голкіпер потягнув.

37 хв. Починає ворушитися "Шахтар", але до спражньої небезпеки воротам "Шерифа" ще дуже далеко.

41 хвилина минула, а згадати нічого. Хокей на полі триває.

43 хв. Дуланто заробляє гірчичник за фол на Тете.

45 хв. Матвієнко бив головою після кутового, але навіть близько не влучає. Перерва.

46 хв. Марлос виходить на другу половину замість Тете, в якого гра явно не пішла.

48 хв. Знову падіння. Цьго разу Марлос ніби на ковзанах проїхався. Російський коментатор з "Матчу" чує це прізвище вперше, бо називає його МарлОс з наголосом на останньому складі.

51 хв. Марлос бив з 11-метрової позначки після пасу з правого флангу й після рикошету м'яч таки докотився до Атанасіадіса.

53 хв. Фернандо пройшов пів поля й пробив вище. Очікувано. Намальовується в нас ще один кандидат на заміну.

56 хв. Коловас догрався до травми й Янсене вийшов замість нього.

58 хв. Педріньйо гарно бив з 15 м, але голкіпер довів, що не даремно їсть свій хліб.

62 хв. ГОЛ. Догрався "Шахтар". Янсане залишили самого на лінії воротарського й він розстрілює Пятова – 2:0.

65 хв. Патрік і Мудрик міняють Маркоса Антоніо й Фернандо. Про що вже було пророцтво.

67 хв. Бразилець Бруно змінює узбека Яхшибоєва в суперника. Вернидуб добивати зібрався "Шахтар"?

69 хв. Мудрик отримав м'яч в карному майданчику, але пас не віддав.

71 хв. "Шахтар" пише історію. Грає найганебніший матч в новітні єврокубкові часи.

75 хв. Все гострішими стають контратаки господарів. Так і третій можуть забити.

77 хв. Ледве не пірнув м'яч у ворота Пятова після удару чужого Траоре.

79 хв. 4 на 2 вискочили господарі в контратаку й лише Пятов позбавив донеччан ще більшої ганьби.

84 хв. Зовсім нічого не виходить у "Шахтаря". Не тратьте, куме, сили та спускайтеся на дно!

86 хв. Що ж, у матчі-відповіді гірники матимуть значно краще поле. Але, здається, тут річ не лише в полі!

90 хв. Ніхто, крім Пятова, вже нікуди не поспішає. Усі все розуміють.

Все! Сенсація в нас! Але Вернидуб у костюмі по траві не катається!

У наступному турі гірники прийматимуть вдома "Інтер", а "Шериф" поїде в Мадрид до "Реала". Матчі відбудуться 28 вересня. Поки що "Шахтар" зробив вагому заявку на останнє місце в групі.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" зіграв найганебніший матч в єврокубках». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua