вівторок, 14 вересня 2021 21:03

"Динамо" ледь не перемогло "Бенфіку"

Роман Яремчук допоміг здолати "Спартак", а тепер візьметься за київське "Динамо". Фото: twitter.com/slbenfica_en

Добрий вечір!

Непомітно сплинув черговий футбольний рік і Ліга чемпіонів повертається в Україну. Другий сезон поспіль київське "Динамо" стартує в найпрестижнішому клубному турнірі континенту. І, якщо минулий рік можна назвати реанімаційним, то в нинішньому час зробити крок уперед.

Зробити це буде дуже важко, бо киянам не щастить із групою. Минулого року на тлі "Ювентуса" й "Барселони" була солодка булочка (нехай пробачить Сергій Ребров) у вигляді "Ференцвароша", то тепер ми самі перетворилися на солодку булочку. Бо три "Б" у групі – "Баварія", "Барселона" і "Бенфіка" розраховують розжитися заліковими балами саме в грі з нами.

Тому сьогоднішній матч із "Бенфікою" – насправді грандіозне випробування. І докором усій динамівський системі буде наявність у складі гостей Романа Яремчука – вихованця киян, який перейшов у клуб у 10-річному віці, а тепер грає за "Бенфіку", бо рідний клуб не зумів його розкрити.

Суперник зараз на ходу – 5 поспіль перемог у чемпіонаті Португалії. Навіть нічия з ним буде за щастя. Однак поле рівне, м'яч – круглий. За дві години ми знатимемо, чого насправді варте нинішнє "Динамо".

Час ознайомити вас зі стартовими складами команд:

"Динамо": Бойко - Миколенко, Сирота, Забарний, Кенджьора - Сидорчук, Шапаренко, Буяльський - Де Пена, Циганков - Шкурін.

Запасні: Бущан, Нещерет, Шабанов, Караваєв, Тимчик, Вербич, Шепелєв, Леднєв, Андрієвський, Гармаш, Вітіньо, Супряга.

"Бенфіка": Влаходімос - Морато, Вертонген, Отаменді, Жілберто - Грімальдо, Вайгль, Жоау Маріу - Рафа Сілва, Яремчук, Евертон.

Запасні: Елтон, Нуньєс, Мейте, Сеферович, Гонсалвеш, Піцці, Лазаро, Радоньїч, Таарабт, Жедсон, Рамуш, Ферру.

Ну, що ж! Погнали! Матч розпочався!

2 хв. За дві хвилини ігрового часу динамівці навіть не торкнулися м'яча.

4 хв. Рафа Сілва продерся по центру, але завдяки рикошету від Сироти м'яч полетів на кутовий.

7 хв. Ще один кутовий подали португальці. Бойко кулаком вибив м'яч подалі.

8 хв. Буяльського зачепили біля лінії штрафного. Небезпечний стандарт для "Динамо".

9 хв. Шапаренко зі штрафного під поперечину пробив, врятував "Бенфіку" воротар! Кутовий буде.

12 хв. А тепер Вертонген після кутового набагато вище поперечини направив м'яч.

15 хв. Циганков, накрутив пару суперників і отримав по ногах.

17 хв. Миколенко прострілював вздовж лінії воріт з флангу. Вертонген на кутовий м'яч перевів.

22 хв. Сілва на картці. Збив Шапаренко, зірвав атаку, отримав жовту. Сперечатися нема про що.

25 хв. Циганков на фланзі збив Евертона.

У паралельній грі "Барселони" і "Баварії" теж нулі.

28 хв. Хороший був горизонтальний пас в центр на Шапаренка, намагався він увійти в карний майданчик, але далеко від себе м'яч відпустив. Захисники розібралися.

30 хв. Фланговий навіс "Бенфіки" прилетів прямо в руки Бойку.

34 хв. Сидорчук жахливо помилився біля лінії власного карного, подарувавши супернику м'яч. Евертон це був, здається, але заблокований його удар самим же Сидорчуком, який побіг виправляти свою помилку у воротарський.

"Баварія" відкрила рахунок в матчі з "Барселоною". Мюллер відзначився.

39 хв. Не вийшла атака у господарів, Кенджьора переоцінив свої сили і програв в швидкості Грімальдо.

41 хв. Пощастило нам! Яремчук потужно пробив від лінії штрафного низом і Бойко врятував свою команду!

44 хв. Жовта для Яремчука, проїхався по ногах Забарного ззаду.

45 хв. Перерва у нас. Поки більш-менш рівна гра.

Відновилася гра.

48 хв. Пройшли флангом гості і небезпечно віддавали під удар, але постріл прийшовся прямо руки Бойку.

50 хв. Сумбурна атака киян, але до удару справа не дійшла.

52 хв. Сидорчук зірвав атаку суперника і отримав жовту.

54 хв. Буяльський пройшов правим флангом, прострілив, але знову ніякої небезпеки.

55 хв. Яремчук міг забивати, але пробачив нас. Бойко врятував.

59 хв. Яремчука відразу замінили. Радоньїч замінив Евертона, а Нуньєс - Яремчука. І у нас замість Шкуріна вийшов Гармаш.

"Баварія" вдруге забила "Барселоні". Там уже - 0:2

63 хв. Сілва з кута воротарського пробив, Забарний в підкаті заблокував м'яч!

66 хв. Сидорчук добре закинув в карний майданчик на Циганкова. Захисник на кутовий перевів м'яч.

71 хв. Вайгль отримав жовту за неправильну атаку Буяльського.

73 хв. І тепер Забарний на картці. Скосив Ілля суперника.

75 хв. "Челсі" забив "Зеніту" і якось спокійніше стало.

76 хв. Караваєв замінив Циганкова, а Вербич - Де Пену.

79 хв. Вербич не влучив по м'ячу після прострілу Караваєва з флангу! Момент який був!

82 хв. Гармаш отримує жовту. Ну як же без цього? Знатно зараз Тейлор начудив, показавши червону Гармашу, думаючи, що це друга жовта для нього. Потім подивився свої записи і скасував вилучення.

85 хв. Таарабт замінив Маріу.

"Баварія" забила третій "Барселоні" і там вже все ясно.

89 хв. Грубо в ногу Рафі грав Вербич, але обійшлося. Немає жовтої картки.

3 хвилини додав арбітр.

ААААААА !!!!!! Хрестовина після дальнього удару Шапаренка, Влаходімос потягнув добивання, а Отаменді вдарив по своїх воротах і влучив у штангу.

Гол забиває Шапаренко.

Скасували взяття воріт арбітри. VAR знайшов офсайд у Гармаша.

Матч закінчився. Кияни могли вирвати перемогу наприкінці гри, але не судилося.

Наступну гру в Лізі чемпіонів "Динамо" зіграє на виїзді проти "Баварії". Сьогодні мюнхенський клуб розгромив на виїзді "Барселону" - 3:0.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" ледь не перемогло "Бенфіку"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua