четвер, 02 листопада 2017 00:15

"Шахтар" здобув третю перемогу в Лізі чемпіонів

"Шахтар" в Харкові не залишив шансів "Феєноорду". Фото: Gazeta.ua

"Шахтар" у Харкові виграв матч Ліги чемпіонів у "Феєноорда" з Роттердаму 3:1

Донеччани почали матч з атак. На 3 хвилині небезпечно бив Ісмаілі і м'яч у лічених сантиметрах розійшовся із дальньою стійкою воріт голландців.

"Феєноорд" відповів моментом Йоргенсена, але в останню мить Ордець заблокував удар.

А на 13 хвилині роттердамці відкрили рахунок. Простенький прохід правим флагом завершися навісом на Йоргенсена, якому ніхто не заважав розстріляти ворота ударом головою 0:1.

"Шахтар" відповів у наступній атаці. Тайсон прорвався центром, віддав на Бернарда, той – на Ферейру й аргентинець забив із другої спроби у ворота, які захищали захисники. Воротар був відіграний 1:1.

А ще за 3 хвилини захисники голландців невдало вибили м'яч точно на Марлоса. Удар під поперечину і вже 2:1. Неймовірний початок – 17 хвилин і три забиті голи!

На 24 хвилині чудова перепасовка Марлоса й Ферейри завершилася ударом бразильського українця – Джонс на місці.

У наступні 10 хвилин гра заспокоїлася. Команди вирішили не тріпати нерви собі й своїм уболівальникам.

Але вже на 36 хвилині гірники ледь не збільшили свою перевагу. Після розіграшу кутового Ферейра влучив у поперечку воріт Джонса. Голландці відповіли виходом Боетьюса. Той не влучив у ворота. "Шахтар" продовжував тиснути і, складалося враження, що третій м'яч назріває.

Однак другий тайм розпочався із обопільних атак, які до голу не призвели. Між тим у Харкові пустився сніг. Під сніжок, Йоргенсен наважився на кілька ударів з-за меж. Так П'ятову не заб'єш. Голландці заграли наполегливіше і це вже можна було назвати тиском.

Ферейра небезпечно бив у контратаці гірників і не влучив у ворота.

69 хвилина виявилася щасливою для господарів. Марлос обвів двох захисників і воротаря 3:1. Сніг пішов на користь донецьким бразильцям.

На 76 хвилині після кутового бив небезпечно Ордець – вище воріт. Після третього м'яча донеччани почали грати від оборони в розрахунку на контратаки. Ледь не догралися: Бергхейс вийшов сам на сам із П'ятовим, але голкіпера збірної України не переграв. За хвилину ситуація повторилася. Боетьюс бив – із тим же результатом.

Патрік спробував з гострого кута відкрити рахунок голам в Лізі Чемпіонів – воротар "Феєноорда" не дозволив.

Зрештою судді набридло бігати під снігом і він дав фінальний свисток 3:1 і третя перемога "Шахтаря".

"Шахтар" - "Феєноорд", 3:1
Попередження: Бергхейс
Голи: Йоргенсен, 13, Ферейра, 15, Марлос, 18, 69

"Шахтар": 30.П'ятов, 5.Хочолава, 2.Бутко, 18.Ордець, 31.Ісмаілі, 6.Степаненко, 11.Марлос, 10.Бернард (Патрік, 72), 8.Фред, 7.Тайсон, 19.Ферейра (Дентіньо, 89).

"Феєноорд": 25.Джонс , 2.Ніувкоп, 4.Сен-Жюст, 5.Хапс, 8.Ель-Ахмаді, 10.Вільена, 20.Тапіа (Дікс, 72), 21.Амрабат, 7.Боетьюс, 9.Йоргенсен, 19.Бергхейс.

У паралельному матчі групи "Наполі" вдома поступився "Манчестер Сіті" 2:4.

Турнірне становище команд в групі: "Манчестер Сіті" - 12 очок, "Шахтар" - 9 очок, "Наполі" - 3, "Феєноорд" - 0.

Наступний матч "Шахтар" проведе 21 листопада на виїзді проти "Наполі".

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" здобув третю перемогу в Лізі чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua