понеділок, 02 липня 2012 11:01

"Шахтар" забив чотири голи олімпійцям з ОАЕ
9

У неділю, 1 липня, на передсезонному зборі в Швейцарії "Шахтар" провів контрольний матч з олімпійською збірною ОАЕ, здолавши суперника з рахунком 4:2.

Першими в поєдинку відзначилися Гірники. На 10-й хвилині м'яч у ворота суперника відправив Генріх Мхітарян. Тим не менш, олімпійській збірній ОАЕ вдалося зрівняти рахунок. На 34-й хвилині гол у ворота Богдана Шуста відправив Матар.

Гірники ж відразу після цього видали ударну десятихвилинку - до кінця першого тайму вони ще тричі розписалися у воротах опонента.

Спочатку відзначився Олексій Курилов, який раніше захищав кольори "Ворскли", але на передсезонний збір відправився з "Шахтарем".

Потім по голу на свій рахунок записали Дуглас Коста і Максим Жичиков з молодіжного складу.

На початку другого тайму бразилець відзначився зі знаком мінус. Коста на 51-й хвилині не зміг реалізувати пенальті.

А через п'ять хвилин олімпійська збірна ОАЕ забила другий гол, який і став останнім у цій зустрічі. М'яч на рахунку Халіла.

Олімпійська збірна ОАЕ - Шахтар (Донецьк, Україна) - 2:4 (1:4)

Голи: 0:1 Мхітарян (10), 1:1 Халіл (34), 1:2 Курилов (36), 1:3 Коста (42), 1:4 Жичиков (44), 2:4 Халіл (58)

На 51-й хвилині Дуглас Коста не реалізував пенальті (воротар).

Олімпійська збірна ОАЕ: Хусаіф (Х. Еіса, 70), Сорур, Абдулрахман А., Аль Амрі, Матар (к), Халіл (Алі, 77), Сангур, Фоузі (Есмаїл, 59), Ханкала, Аль Хаммаді (Аль Фардан , 59), Салех (Р. Еіса, 59)

Шахтар: Шуст, Жичиков (Кобін, 46), Чигринський (Ордець, 64), Курилов (Кривцов, 46), Рац, Степаненко (Гай, 52), Фернандіньо (к), Вілліан, Коста (Чурко, 62), Мхітарян ( Тейшейра, 52), Тотовицький

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" забив чотири голи олімпійцям з ОАЕ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua