субота, 20 червня 2020 21:47

"Шахтар" вирвав вольову перемогу у "Олександрії" й став чемпіоном

Донецький "Шахтар" здобув домашню перемогу над "Олександрією" – 3:2 і вчетверте поспіль став чемпіоном України.

Донеччани думали здобути перемогу малою кров'ю і в першому таймі, здавалося, що так і буде. Суддя призначив сумнівний пенальті за фол Шендрика на Мораєсі й Тайсон із пенальті задав чемпіонський напрям "Шахтаря" – 1:0.

Ніхто не очікував різкого перелому в другому таймі. "Олександрії", схоже, набридло програвати й підопічні Шарана просто змели "Шахтар" з поля за якихось 10 хвилин – 1:2. Якби ще й Ковалець зумів реалізувати 100% нагоду, то цілком можливо, що донецький клуб чемпіоном сьогодні не став би.

Особливо потішив Євген Банада. Гравець "Олександрії" має неймовірне відчуття м'яча. Куди б не подавали гравці гостей після кутових і штрафних ударів, всі їх завершував ударами головою Банада. Дуже красивим був гол у відповідь.

Марлос, про ренесанс якого писали весь червень, сьогодні не вразив. Зате в донецької команди знайшовся інший герой – щойно одружений на українці Тете. Два його удари з правого флангу завершилися голами. Що при цьому робили захисники "Олександрії" – загадка.

Потішив Коноплянка. Євген набрав непогану форму й у ролі лівого захисника, відзначився гольовим пасом на Тете. Чемпіонство "Шахтарю" врятував Хочолава, який в підкаті перервав вихід форварда "Олександрії" сам на сам.

"Шахтар" учетверте поспіль став чемпіоном України і вперше командою керував Луїш Каштру.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" вирвав вольову перемогу у "Олександрії" й став чемпіоном». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua