"Шахтар" вийшов у фінал Кубка України

"Шахтар" переграв "Чорноморець" з рахунком 4:1. Фото: Facebook.com/fcshakhtar

Донецький "Шахтар" вийшов у фінал Кубка України з футболу сезону-2023/24.

У середу клуб обіграв одеський "Чорноморець" з рахунком 4:1.

Авторами голів стали Данило Сікан (12-а хв), Артем Бондаренко (44, з пенальті) і Георгій Судаков (52, 79) - у складі "гірників"; Андрій Штогрин (18) з "Чорноморця", повідомив "Укрінформ".

"Шахтар" відкрив рахунок на 12-й хв, коли з передачі Судакова відзначився Сікан.

"Чорноморець" відіграв відставання за шість хвилин завдяки м'ячу Штогрина. До перерви "Чорноморець" пропустив вдруге: пенальті реалізував Бондаренко.

Обидва голи за "Шахтар" у другому таймі забив Судаков. В обох випадках він протягнув м'яч майже від центра поля і довершив атаки ударами у нижній кут.

"Шахтар" оновив своє досягнення і в 20-те зіграє у вирішальному кубковому матчі.

Клуб уперше з 2019 року зіграє у фіналі Кубка України.

В іншому півфіналі 4 квітня житомирське "Полісся" прийматиме полтавську "Ворсклу".

"Шахтар" стартував у Кубку з 1/8 фіналу і на шляху до півфіналу переграв "Верес" і першолігову "Вікторію". Обидва матчі завершилися з рахунком 3:0.

"Чорноморець" стартував із четвертого попереднього раунду. Клуб переграв "Лівий Берег" (2:1), "Кривбас (2:1) і "Зорю" (4:1).

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" вийшов у фінал Кубка України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua