неділя, 06 травня 2012 22:19

"Шахтар" виграв Кубок України, дотиснувши в овертаймі "Металург"

"Шахтар" виграв у "Металурга" у фіналі Кубка України. Фото: sport.oboz.ua

Донецький "Шахтар" в овертаймі вирвав перемогу у донецького "Металурга" у фінальному матчі Кубка України з рахунком 2:1.

Команда Мірчі Луческу вийшла вперед у рахунку в середині першого тайму після вдалих дій у штрафному майданчику півзахисника Тейшейри. Бразилець на 23-й хвилині матчу легко розібрався із захисниками "Металурга" і м'яко перекинув через воротаря Бандуру.

Але в середині другого тайму "Металургу" вдалося відновити паритет у двобої після точного удару з штрафного у виконанні Морозюка.

Перемогу "Шахтарю" приніс на 104-й хвилині зустрічі захисник "гірників" Кучер, який добив м'яч у ворота "Металурга" після "пострілу" Ракицького.

Кубок України. Фінал

Металург Д (Донецьк) - Шахтар Д (Донецьк) - 1:2

Голи: Тейшейра, 23 (0:1); Морозюк, 69 (1:1); Кучер, 104 (1:2).

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" виграв Кубок України, дотиснувши в овертаймі "Металург"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua