пʼятниця, 22 лютого 2013 19:21

"Шахтар" у Туреччині "підрізав" "Крилья Совєтов"

"Шахтар" не мав проблем із Крилами. Фото: shakhtar.com

Донецький "Шахтар" на зборах у Туреччині впевнено обіграв "Крылья Советов".

Гірники володіли ініціативою протягом усього матчу, однак реалізувати ігрову перевагу в першому таймі команді Мірчі Луческу не вдалося. Голи у ворота Крил прийшли тільки після перерви. Нулі на табло розмочив Марко Девіч. Багатоходова комбінація помаранчево-чорних завершилася навісом Шевчука з лівого флангу, який сербський українець замкнув точним ударом головою.

Крапку ж у матчі в середині другого тайму поставив Олексій Гай. Півзахисникові донецької команди вдався класний удар, з яким Веремко впоратися не зміг - 2:0.

Шахтар - Крилья Совєтов 2:0

Голи: Девіч, 51, Гай, 67

Шахтар: Каніболоцький (П'ятов, 46), Кобін, Іщенко, Кучер (Кривцов, 46), Шевчук (Соболь, 65), Гай, Степаненко (Гречишкін, 46), Тейшейра (Едуардо, 46), Патрік, Ісмаїлі (Тайсон, 58 ), Девіч (Майкон, 60)

Крила Рад: Веремко, Ангбва (Концедалов, 40), Стів, Амісулашвіллі, Горо, Цаллагов (Махмудов, 72), Нємов, Єлісєєв, Воробйов, Кабальєро (Корніленко, 46), Кузьмічов (Драгун, 60)

Попередження: Кобін

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" у Туреччині "підрізав" "Крилья Совєтов"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua