середа, 23 січня 2019 10:08

"Шахтар" розтрощили у першому матчі на тренувальному зборі

Сікан, праворуч, дебютував за "гірників". Фото: ФК "Шахтар"

На зборі у Туреччині донецький "Шахтар" провів перший спаринг і з великим рахунком програв хорватському "Хайдуку" (1:4)

У першому таймі матчу донеччани пропустили три голи, на які відповіли лише одним. У другому таймі єдиний м'яч був в активі "Хайдука", повідомляє Football.ua.

"Шахтар" - "Хайдук" 1:4

Голи: Дентіньо, 30 - Цакташ, 21 (з пенальті), Деліч, 23, Жайрем, 40, Текліч, 60

Шахтар (1-й тайм): П'ятов, Болбат, Хочолава, Матвієнко, Данченко, Майкон, Патрік, Ньому, Тайсон, Дентіньо (Сікан, 38), Кайоде

Шахтар (2-й тайм): Кудрик, Бутко, Кривцов, Малишев, Ісмаїлі, Степаненко, Тотовицький, Марлос, Коваленко, Мудрик, Мораєс

У Лізі Європи "Шахтар" зіграє перший матч з "Айнтрахтом" 14 лютого.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" розтрощили у першому матчі на тренувальному зборі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua