середа, 05 серпня 2020 19:28

"Шахтар" розгромив "Вольфсбург" – 3:0

У першій зустрічі Маркос Антоніо забив переможний м'яч. Фото ФК "Шахтар"

Добрий вечір!

Сьогодні майже через п'ять місяців чекання буде нарешті зіграно матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи. Донецький "Шахтар" приймає в Києві німецький "Вольфсбург". Перша гра закінчилася з рахунком – 2:1 на користь команди з України. Сьогодні німецький клуб спробує відігратися.

Весна і літо не були надто вдалими для "вовків". Команда спустилася в турнірній таблиці бундесліги з 6 на 7 сходинку. І тепер, у новому розіграші змушена буде починати свій шлях з другого кваліфікаційного раунду. Якщо, звісно, не виграє Лігу Європи.

"Шахтар" упевнено став чемпіоном і дав перепочити провідним гравцям. Хто краще підготувася до гри взнаємо, приблизно через дві години.

Тим часом стали відомі стартові склади команд. У "Шахтаря" в основі вийде Давид Хочолава.

"Шахтар": П'ятов - Додо, Кривцов, Хочолава, Матвієнко - Маркос Антоніо, Степаненко, Алан Патрік - Марлос, Тайсон - Мораєс

Запасні: Трубін, Дентіньо, Тете, Коноплянка, Соломон, Коваленко, Майкон, Сіпріано, Бондар, Пихаленок, Болбат, Фернандо

"Вольфсбург": Кастельс - Тіссеран, Понграчіч, Брукс - Брекало, Шлагер, Арнольд, Руссійон - Віктор, Вегорст, Гінчек

Запасні: Перван, Кастен, Клаус, Герхардт, Жозуа Гілавогі, Хорн, Мармуш, Сьерслебен, Юстван

Команди виходять на поле!

Гра почалася!

2 хв. Кутовий заробили гості. Пятов легко зловив високу подачу.

5 хв. Німці підтискають, але без серйозних загроз.

9 хв. "Вольфсбург" активно пресингує. "Шахтар" не може відповісти акцентованою контратакою.

11 хв. Утік у контратаку "Шахтар", але Маркос Антоніо пробив на три метри вище воріт.

13 хв. Маркос Антоніо небезпечно пробив, але Кастельс успів потягнути.

17 хв. Марлос намагався прорватися до воріт і це йому вдалося. Правда, м'яч дорогою відібрали.

19 хв. Класну атаку провели господарі, але Мораєс з 10 метрів не зумів завдати акцентований удар.

23 хв. Огризнулися вовки! Небезпечний простріл Віктора з правого флангу, слава Богу, ніхто не замкнув.

26 хв. Момент!!! Марлос сам опинився на куті карного майданчика й щосили пробив у ближню штангу. Прикро!

30 хв. Німці з переляку відсунули гру від своїх воріт.

32 хв. Штурму не вийшло, але два поспіль кутові німці подали.

33 хв. Матвієнко бив упритул з гострого кута, але Кастельс парирував. За хвилину Мораєс бив із протилежного кута, але не влучив. Потужна відповідь "Шахтаря"!

39 хв. Пішла відкритіша гра і "Шахтар" має в ній більше шансів.

44 хв. Додо зіпсував класну атаку, віддавши невідомо кому пас на протилежний фланг.

45 хв. Закінчено перший тайм. Невелика перевага "Шахтаря" вималювалася десь під кінець першої половини зустрічі.

46 хв. Другий тайм розпочали команди. Мораєс виходив під гострим кутом, але не переграв голкіпера.

51 хв. Німці спробували поатакувати, але вперлися в стіну оборони гірників.

53 хв. Тайсон не влучив у дальній кут. А такий момент був!

58 хв. Відсунули гості гру від своїх воріт.

60 хв. Небезпечний штрафний заробили вовки. Кривцов отримав жовту.

61 хв. Арнольд бив, але Пятов парирував. І заміна. Мармуж замість Гінчека.

64 хв. Дежа вю. Знову Мораєс бив і знову якийсь кострубатий удар. Ну що таке?

65 хв. Шрафний у ворота гірників і червона картка Хочолаві. А міг би бути й пенальті. Сантиметрів не вистачило. Оце то вийшов Давід!

69. хв. Пятов потягнув удар. І слава Богу!

71 хв. Брукса вилучено також. Сфолив на Мораєсі і друга жовта! 10 на 10 граємо!

74 хв. Мораєс втомився. Вже б'є аби куди!

76 хв. Замість Марлоса вийшов Соломон.

80 хв. Тривала атака "Шахтаря" нічим не закінчилася.

83. Гострий простріл Тайсона перериває захисник. І тут же заміна в гостей. Руссійона міняє Клаус.

86 хв. Замість Тайсона виходить Коноплянка.

88 хв. ГОЛ!!! Мораєс розстріляв воротаря з 10 метрів пілся красивої комбінації пасу Додо!!! 1:0

90 хв. Гол! Соломон після пасу Коноплянки вирішує долю зустрічі! 2:0!

90+3 Мораєс добиває вовків. Мораєс обікрав захисника і обвів воротаря – 3:0.

90+4 Треба було відразу зіграти ці 5 хвилин, а не мучитися півтори години.

Все! Впевнена перемога "Шахтаря".

"Шахтар" вийшов до чвертьфіналу, який буде зіграно в Німеччині. Суперником гірників буде переможець пари "Базель" – "Айнтрахт".

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" розгромив "Вольфсбург" – 3:0». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua