неділя, 11 листопада 2012 17:58

"Шахтар" розгромив "Металург" в донецькому дербі

Мхітарян відзначився дублем у ворота своєї колишньої команди. Фото: shakhtar.com
Донецький "Шахтар" на виїзді переграв "Металург" в донецькому дербі в рамках 15-го туру української прем'єр-ліги з рахунком 4:0.

Команда Мірчі Луческу виконала завдання на гру ще до середини першого тайму, забивши два м'ячі у ворота суперників. На десятій хвилині Вілліан з кутового навісив на лінію штрафної під удар Срни, удар якого відбив Бандура, проте першим на добиванні був Едуардо, який закотив м'яч у порожні ворота.

На 23-й хвилині у "Шахтаря" пройшла гостра передача з глибини на Мхітаряна, а Генріх з гострого кута пробив між ніг Бандурі.

Перед перервою "гірники" оформили розгром підопічних Юрія Максимова: Вілліан помітив підключення до атаки Ракицького, Ярослав прострілив, і Мхітарян на дальній штанзі переправив м'яч у ворота.

Вже в компенсований арбітром час матчу Тейшейра забив четвертий м'яч "Шахтаря", скориставшись прострілом з лівого флангу у виконанні Кости.

Україна. Прем'єр-ліга

15-й тур

Металург Д (Донецьк) - Шахтар (Донецьк) - 0:4

Голи: Едуардо, 10 (0:1); Мхітарян, 23 (0:2); Мхітарян, 37 (0:3); Тейшейра, 90 +1 (0:4).
Попередження: Макрідіс, 90 +4 - Вілліан, 90 +4.
Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" розгромив "Металург" в донецькому дербі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua