пʼятниця, 15 листопада 2013 09:00

"Шахтар" розгромив "Бешикташ" у товариському поєдинку
6

У день прильоту у Стамбул донецький "Шахтар" провів перший контрольний поєдинок проти місцевого "Бешикташа" і переміг з рахунком 4:1. Всі м'ячі були забиті до перерви.

Спочатку помилкою Чигринського та Ісмаїлі скористався Шішманоглу, але вже через чотири хвилини Ілсіньо замкнув простріл Ісмаїлі. Незабаром Фред вивів гостей вперед, а потім Коста і той же Фред закріпили перевагу гірників.

Зазначимо асистентський хет-трик Луїса Адріано. Після перерви Мірча Луческу провів численні заміни, у заключні півгодини давши пограти молодим воротарям Крюкову і Сарнавському.

Останній кілька разів врятував гірників від пропущеного м'яча, коли "орли" налітали на його воротарський майданчик, пробиваючи по воротах з близької відстані. У підсумку, у другому таймі рахунок так і не змінився - 4:1.

Додамо, що "Шахтар" з 35 очками лідирує у чемпіонаті України.

Товариський матч. Стамбул

"Бешикташ" (Туреччина) - "Шахтар" - 1:4 (1:4)

Голи: 1:0 Шішманоглу (12), 1:1 Ілсіньо (16), 1:2 Фред (22), 1:3 Коста (37), 1:4 Фред (44)

"Шахтар": Каніболоцький (Крюков, 61; Сарнавський, 78), Кобін, Чигринський (Вакуленко, 68), Кривцов, Ісмаїлі (Соболь, 46), Фернандо (Гречишкін, 46), Фред, Тайсон (Шиндер, 46), Ілсіньо (Веллінгтон, 46), Коста (Тейшейра, 46), Адріано (к) (Феррейра, 46).

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" розгромив "Бешикташ" у товариському поєдинку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua