неділя, 09 квітня 2017 19:53

"Шахтар" програв перший матч у чемпіонаті України
13

«Чорноморець» сенсаційно обіграв “Шахтар” у Харкові

У Харкові на ОСК "Металіст" завершився матч 24-го туру української футбольної прем'єр-ліги. Одеський "Чорноморець" обіграв донецький "Шахтар". Матч завершився з рахунком 1:2.

Донеччани відкрили рахунок в матчі на 27-й хвилині. Бернард зіграв у "стінку" з Бланко-Лещуком, вийшов один на один з Каневцевим і низом точно пробив у дальній кут - 1:0.

Через десять хвилин, на 37-й, одесити зрівняли рахунок. Після скидки від Хобленка Олександр Андрієвський з льоту з лівої ноги встромив м'яч у ближню "дев'ятку".

Доля матчу вирішилася в середині другого тайму. На 68-й хвилині одесити провели стрімку контратаку. Хобленко з правого кута штрафного з-під Кучера зробив простріл і Еліас переправив м'яч у порожній кут - 1:2.

У гірників залишилося 63 очки у турнірній таблиці, в той час як у "Чорноморця" 31 бал. Команда залишається на 6-му місці у таблиці.

Київське "Динамо" свій матч з "Олімпіком" грає у ці хвилини.

Шахтар - Чорноморець 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 1:0 - 27 Бернард, 1:1 - 37 Андрієвський, 1:2 - 68 Жорже Еліас.

Шахтар - П'ятов, Ісмаїлі, Ордець, Кучер (Коваленко, 83), Срна, Бернард, Малишев (Алан Патрік, 61), Марлос (Феррейра, 70), Степаненко, Тайсон, Бланко Лещук.

Чорноморець - Каневцев, Хочолава, Аблітаров, Азацький, Мусолітін (Машнін, 72), Андрієвський, Татарков, Третьяков, Сільвіо (Ковалець, 46), Барилко (Жорже Еліас, 59), Хобленко.

Попередження: Хочолава (26), Хобленко (39), Сільвіо (41), Степаненко (71), Андрієвський (77), Каневцев (78), Машнін (90), Ковалець (90), Бернард (90), Феррейра (90).

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" програв перший матч у чемпіонаті України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua