неділя, 27 січня 2013 10:46

"Шахтар" обіграв збірну іспанських вільних агентів
8

У суботу "Шахтар" провів другий матч на іспанському зборі: на цей раз "гірникам" протистояла збірна Асоціації футболістів Іспанії, повідомляє "Сегодня".

Це колектив, в якому футболісти, з різних причин залишилися без контрактів з професійними клубами, можуть підтримувати фізичну форму і проявити себе в товариських матчах

Перший тайм виграли футболісти "збірної вільних агентів" - на 42-й хвилині Куюн відкрив рахунок з пенальті. А от у другому таймі голи забивали лише гравці "Шахтаря": Олексій Гай (53 хв), Ілсіньо (71 хв) і Марко Девич (82 хв).

"Шахтар" (Донецьк, Україна) - збірна Асоціації футболістів Іспанії - 3:1 (0:1)

Голи: 0:1 Алекс Куюн (42, з пен.), 1:1 Гай (53), 2:1 Ілсіньо (71), 3:1 Девіч (83)

"Шахтар": Пятов (Шевченко, 46), Кобін (Кривцов, 46), Іщенко (Чигринський, 46), Кучер (к), Рац (Шевчук, 46), Гай (Тейшейра, 63), Гречишкін (Степаненко, 46) , Ілсіньо, Патрік (Коста, 63), Едуардо, Майкон (Девіч, 63)

Збірна Асоціації футболістів Іспанії: Рене, Ману Торрес, Йтес (Чупров, 46), Хесус Алонсо (Лозано, 46), Алекс Куюн (Грінада, 46), Ментігутшія (Пінья, 46), Варела, Замора (Дуді, 46), Феліпе (Гуірадо, 46), Іван Амайя (к), Армаріо

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" обіграв збірну іспанських вільних агентів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua