субота, 29 липня 2017 19:45

"Шахтар" на останніх хвилинах вирвав перемогу в "Сталі"

"Шахтар" ледь не втратив очки зі "Сталлю". Фото: shahtar.com

Поєдинок розпочався з голу "Сталі", коли Кузик скористався помилкою П'ятова і закинув за комірець голкіперу національної збірної України.

Далі "гірники" накрутили темп і почали створювати гольові моменти біля воріт господарів. Але забити вдалося лише в кінцівці першого тайму.

Друга половина гри пройшла під контролем "Шахтаря". Один тільки Феррейра міг забивати тричі. Але й "Сталь" не тільки відбивалася, але і намагалася огризатися на контратаках.

Кінцівка зустрічі пройшла в дуже нервовій атмосфері з безліччю жовтих і навіть однієї червоної картками.

Підопічні Фонсекі влаштували справжній штурм. Коли здавалося, що все йде до нічиєї, Бланко Лещук приніс перемогу "гірникам", реалізувавши вихід один на один.

"Сталь" - "Шахтар" - 1:2

Голи: Кузик, 9 - Тайсон, 45, Бланко Лещук, 90 + 5

"Сталь": Пеньков, Тимчик, Данієлян, Грачов, Якимів (Костенко, 74), Михайличенко, Малакян, Малакян, Мисик (Копитов, 87), Щебетун (Книш, 43), Кузик.

"Шахтар": Пятов, Ракицький (Коваленко, 66), Кривцов, Срна, Ісмаїлі, Бернард (Дентіньо, 74), Степаненко, Марлос, Фред, Тайсон (Бланко Лещук, 85), Феррейра.

Вилучення: Данієлян, 90.

Зараз тривають ще два матчі. "Ворскла" у Полтаві приймає "Зірку", рахунок наразі не відкрито. А "Динамо" на "Олімпійському" грає з "Карпатами" і на даний момент виграє 1:0. Автор голу - Віталій Буяльський.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" на останніх хвилинах вирвав перемогу в "Сталі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua