середа, 25 жовтня 2017 22:43

"Шахтар" і "Динамо" не без труднощів вийшли у чвертьфінал Кубка України: результати 1/8 фіналу

"Шахтар" у додатковий час дотиснув "Зорю"

Сьогодні, 25 жовтня, відбулися матчі 1/8 фіналу Кубка України.

"Шахтар" здобув перемогу в неймовірному за напруженням поєдинку 1/8 фіналу Кубка України проти "Зорі" і пробився до чвертьфіналу. Матч пройшов у Запоріжжі на "Славутич-Арені".

"Зоря" була близька до сенсації. Забивши гол на початку першого тайму (Луньов, 12), а потім на початку другого подвоївши перевагу (Гордієнко, 51), команда Юрія Вернидуба могла довести матч до перемоги. Однак Факундо Феррейра повернув "гірників" в боротьбу, оформивши дубль. Другий гол аргентинський нападаючий забив вже у доданий арбітром час.

З 82-ї хвилини "Зоря" грала в меншості. Другу жовту картку і вилучення заробив В'ячеслав Чечер. А в кінці першого тайму основного часу фанати "Зорі" влучили в Тараса Степаненка пластиковим стаканом з пивом.

У першому таймі додаткового часу курйозний гол забив Віктор Коваленко, який вийшов на заміну. Отримавши передачу з глибини поля, півзахисник з гострого кута пробив не дивлячись, - м'яч від ноги захисника по дузі перелетів воротаря "Зорі", влучив в штангу і залетів у ворота. "Шахтар" вийшов вперед.

У дебюті другого додаткового тайму "Зоря" в меншості зрівняла сет. Харатін відзначився після обрізки захисників "гірників" і невдалої гри Ракицького в обороні. Наприкінці матчу Бланко Лещук пробив і м'яч рикошетом від Гордієнка залетів у кут воріт "Зорі". Підсумок - 4:3 на користь чемпіонів України.

"Зоря" - "Шахтар" - 3:4

Голи: Луньов, 11, Гордієнко, 51, Харатін, 107 - Феррейра, 72, 90, Коваленко, 99, Бланко Лещук, 117

"Зоря": Лунін, Опанасенко, Сваток, Чечер, Сухоцький (Каменюка, 80), Бабенко (Харатін, 85), Андрієвський, Караваєв, Гордієнко, Громов (Кочергін, 77), Луньов.

"Шахтар": П'ятов, Бутко, Хочолава (Бланко Лещук, 85), Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко (Коваленко, 66), Фред, Дентіньо (Зубков, 73), Патрік, Тайсон, Феррейра

Поєдинок "Олександрія" - "Динамо" пройшов у цікавій та видовищній боротьбі. У першому таймі гостям вдалося вийти вперед - це Кравець здорово завершив комбінацію за участю Гармаша і Гонсалеса.

У другому таймі господарі додали і кілька разів досить серйозно потурбували голкіпера "Динамо" Бущана.

Футболісти "Олександрії" намагалися зрівняти рахунок, і на 78-й хвилині за допомогою Старенького їм це вдалося.

Додатковий час проходив на зустрічних курсах, а вдаліше свої моменти зуміли реалізувати кияни, коли спочатку Бесєдін, а після і Кравець зняли всі питання про переможця цієї зустрічі.

Все на що вистачило часу "Олександрії", так це на те, щоб відіграти один м'яч з пенальті, який на 120-й хвилині точно реалізував Грицук.

"Олександрія" - "Динамо" - 2:3

Голи: Старенький, 77, Грицук, 120 (з пенальті) - Кравець, 36, 116, Бесєдін, 107

"Олександрія": Паньків, Чеботаєв, Басов, Гітченко, Цуріков (Бацула, 59), Каленчук (Грицук, 46), Банада (Пономар, 73), Запорожан, Старенький, Полярус, Сітало

"Динамо": Бущан, Кендзьора, Хачеріді, Пантич, Миколенко (Ледньов, 118), Шепелєв (Алібеков, 112), Гармаш, Смирний (Піварич, 72), Гонсалес, Кравець, Бесєдін

Голи: Олійник, 15, Волков, 24

"Львів" - "Сталь" - 1:1 (5: 3 по пенальті)

Голи: Кисленко, 62 - Климчук, 12

"Дніпро-1" - "Чорноморець" - 0:0 (8: 7 по пенальті)

Чинним володарем Кубка України є донецький "Шахтар", який в харківському фіналі обіграв "Динамо".

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" і "Динамо" не без труднощів вийшли у чвертьфінал Кубка України: результати 1/8 фіналу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua