неділя, 19 листопада 2017 11:53

Шаблістка Ольга Харлан тріумфально виграла етап Кубка світу

Ольга Харлан в Бельгії не залишила шансів суперницям. Фото: noc-ukr.org

Українська фехтувальниця Ольга Харлан стала переможницею етапу Кубка світу, який відбувся у Бельгії.

Українка на шляху до фіналу пройшла партнерку по збірній Ольгу Жовнір, француженок Каролін Кьєролі і Шарлот Лембах, угорку Анну Мортон і росіянку Яну Єгорян. У фіналі наша спортсменка розгромила віце-чемпіонку Європи Росселлу Грегоріо, перемігши італійку 15:6.

На першому етапі Кубка світу Харлан виступила невдало, вилетівши в 1/16 фіналу від іншої українки, Аліни Комащук.

У жовтні минулого року фехтувальниця вперше в кар'єрі перенесла операцію через проблеми з правою кистю.

На минулій Олімпіаді 2016 в Ріо-де-Жанейро Ольга Харлан здобула дві медалі - "бронзу" в індивідуальній першості та "срібло" в складі жіночої збірної з фехтування на шаблі. Також в активі фехтувальниці "золото" Пекіна-2008 і "бронза" Лондона-2012.

Зараз ви читаєте новину «Шаблістка Ольга Харлан тріумфально виграла етап Кубка світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua