понеділок, 17 жовтня 2011 11:18

"Рубін" розгромив "Спартак", "Динамо" не забило "Зеніту": результати 27 туру РПЛ

У російській Прем'єр-лізі відбулися матчі 27 туру.

Казанський "Рубін" на своєму полі обіграв московський "Спартак" з розгромним рахунком 3:0 (0:0) в матчі 27-го туру російської прем'єр-ліги.

Всі три м'ячі були забиті в другому таймі. У складі господарів відзначилися: Крістіан Нобоа (на 53-й хвилині), Олександр Рязанцев (58) і Бібрас Натхо (90).

У складі "Спартака" на 59-й хвилині був видалений з поля Емануель Еменіке, який отримав друге попередження. "Не робили того, про що домовлялися, що тренували. Позначилася відсутність багатьох гравців збірних у ці два тижні", - прокоментував результат головний тренер "Спартака" Валерій Карпін в післяматчевому інтерв'ю.

В інших матчах ігрового дня "Амкар" обіграв "Кубань" - 3:1, "Спартак" з Нальчика зіграв внічию з "Анжи" - 1:1. Напередодні "Крилья Совєтов", які ведуть боротьбу за виживання, завершили нульовою нічиєю зустріч з нижегородської "Волгою", "Краснодар" в домашньому матчі обіграв "Ростов" з рахунком 2:0, "Зеніт" і "Динамо" в Петербурзі розійшлися без забитих м'ячів , а ЦСКА зіграв внічию з "Тереком" - 2:2.

Крім того, 16 жовтня столичний "Локомотив" на своєму полі розгромив "Томь" 3:0.

Чемпіонат Росії, 27-й тур

Амкар - Кубань - 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 - Міяйловіч (3), 2:0 - Кнежевич (58), 3:0 - Бурмістров (75), 3:1 - Букур (90).

Спартак Нальчик - Анжі - 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Буссуфа (28), 1:1 - Мітрішев (90).

Рубін - Спартак - 3:0 (0:0, 3:0)

Голи: 1:0 - Нобоа (53), 2:0 - Рязанцев (58), 3:0 - Натхо (90).

РУБІН: Рижиков (5.5), Боккетті (5.5), Шаронов (5.5), Навас (5.5), Кузьмін (5.5), Натхо (6.5), Нобоа (7), Рязанцев (7.5) (Лебеденко, 78), Р. Єрьоменко (7), Караденіз (6.5) (А. Єрьоменко, 82), Вальдес (6.5) (Касаєв, 65).

СПАРТАК: Дикань (6), Шешуков (5), Макєєв (5.5), Сухі (4.5), Макгіді (4) (Паршивлюк, 72), Каріока (5), К. Комбаров (4.5), де Зеув (5) ( Дзюба, 76), Д. Комбаров (5), Еменіке (5), Веллітон (4.5).

Локомотив - Томь - 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Ібрічич (20, пенальті), 2:0 - Глушаков (56), 3:0 - Сичов (63).

ЦСКА - Терек - 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: 1:0 - Вагнер Лав (39), 2:0 - Думбія (47), 2:1 - Павленко (67), 2:2 - Маурісіо (68).

Краснодар - Ростов - 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Шіпіцин (45), 2:0 - Жоаозіньо (57).

Крилья Совєтов - Волга НН - 0:0 (0:0, 0:0)

Зеніт - Динамо - 0:0 (0:0, 0:0)

ЗЕНІТ: Малафєєв, Анюков (Лукович, 64), Алвеш, Ломбертс, Крішіто, Денисов, Широков, Данні, Файзулін, Лазович (Зирянов, 58), Бухаров (Розіна, 82).

ДИНАМО: Шунін, Вілкшир, Ломіч, Фернандес, Гранат, Семшов, Юсупов (Сапета, 66), Самедов, Кураньї, Воронін, Кокорін (Місімовіч, 84).