субота, 17 лютого 2018 19:57

Російські хокеїсти розбили США і вийшли у чверфінал Олімпіади-2018

Росіяни достроково вийшли до чвертьфіналу турніру. Фото: khl.ru

В Пхенчхані завершився матч хокейного турніру Олімпіади, в якому збірна Росії протистояла команді США і крупно обіграла принципового суперника.

Матч завершився з рахунком 4:0. Росіяни протягом всього матчу мали перевагу і вже в першому періоді відкрили рахунок. Гол на 8-й хвилині гри забив Микола Прохоркін.

У другому періоді росіяни відзначилися ще двічі. На 23-й хвилині Прохоркін зробив дубль, а на 40-й Ковальчук забив третій гол за 0,2 секунди до кінця періоду. Нарешті, у третьому періоді, на самому початку, на 41-й хвилині дубль зробив Ковальчук.

Збірна Росії не тільки обіграла принципового суперника, але й зайняла 1-е місце у своїй групі і вийшла безпосередньо в 1/4 фіналу, минаючи 1/8. Це сталося через те, що в паралельному матчі Словаччина - Словенія була зафіксована нічия в основний час (2:2). В іншому топ-матчі сьогоднішнього дня збірна Чехії обіграла команду Канади з рахунком 3:2.

На старті змагань росіяни сенсаційно поступилися Словаччині.

Зараз ви читаєте новину «Російські хокеїсти розбили США і вийшли у чверфінал Олімпіади-2018». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua