субота, 20 травня 2017 15:52

Чемпіонат світу з хокею. Півфінал. Канада - Росія - 4:2

Чемпіонат світу з хокею. Півфінал.  Канада - Росія - 4:2
Збірна Канади вийшла у фінал чемпіонату світу з хокею

Вітання всім вболівальникам хокею! Сьогодні на чемпіонаті світу в елітному дивізіоні визначаться фіналісти.

О 16:15 Канада зустрінеться з Росією. Наш сайт проведе текстову онлайн-трансляцію поєдинку.

Канадці у чвертьфінальному матчі обіграли команду Німеччини з рахунком 2:1. Шайби закинули Марк Шайфеле (18-а хвилина) і Джефф Скіннер (39). У німців відзначився Яннік Зайденберг (54).

Росіяни розгромили збірну Чехії з рахунком 3:0. Автори голів - Дмитро Орлов (9-а хвилина), Микита Кучеров (14-а) і Артемій Панарін (54-а).
У другому півфіналі зустрінуться збірні Фінляндії та Швеції (20:15).

Збірні Росії та Канади провели між собою 16 ігор в рамках чемпіонатів світу. Кожна команда здобула по вісім перемог. Минулого разу суперники зустрічалися у фіналі 2015 року в Празі, тоді канадці виграли з рахунком 6:1.

Півфінали чемпіонату світу пройдуть в німецькому Кельні в суботу, 20 травня.

У канадсько-російському півфіналі зустрінуться два найсильніших голкіпера чемпіонату світу. Андрій Василевський з трьома шатаутами в восьми іграх впевнено лідирує за всіма основними показниками і йде до титулу найкращого воротаря турніру. А слідом за ним за статистичними показниками розташувався якраз Келвін Пікар.

Канадську оборону складно назвати видатною, але при цьому вона трохи досвідченіша від російської. Якщо не з міжнародного досвіду, то за віком та кількістю ігор у НХЛ - точно.

Обидві команди грають на турнірі надрезультативно. Росіяни сподіваються на комбінаційну гру і поперчені передачі, тоді як Канада ставить на силовий натиск з великою кількістю кидків.

Фінал чемпіонату світу і матч за "бронзу" відбудуться завтра, 21 травня.

Чемпіонат світу з хокею

Півфінал

Канада - Росія

Збірна Канади

Воротарі: Келвін Пікар (Чед Джонсон).

Перша ланка: Колтон Парайко - Марк-Едуард Влешик, Нетан Маккіннон - Марк Шайфлі - Джефф Скіннер.

Друга ланка: Джейсон Демерс - Келвін де Хаан, Вейн Сіммондс - Райан О'Райллі - Клод Жиру.

Третя ланка: Джош Морріссі - Майк Метісон, Метт Дюшен - Шон Кутюр'є - Алекс Кіллорн.

Четверта ланка: Кріс Лі, Мітч Марнер - Брейді Пойнт - Тревіс Конекни, Брейді Шенн.

Збірна Росії

Воротарі: Андрій Василевський (Ілля Сорокін).

Перша ланка: Богдан Киселевич - Владислав Гавриков, Іван Телегін - Сергій Андронов (А) - Валерій Нічушкін.

Друга ланка: Віктор Антипін - Антон Бєлов (К), Микита Гусєв - Вадим Шипачьов (А) - Євген Дадонов.

Третя ланка: Іван Проворов, Артемій Панарін - Євген Кузнєцов - Микита Кучеров.

Четверта ланка: Дмитро Орлов - Артем Зуб, Сергій Плотніков - Володимир Ткачов - Олександр Барабанов, Владислав Намєстніков.

ПЕРШИЙ ПЕРІОД:

19 За перші 27 секунд збірна Канади завдала два удари по воротах збірної Росії. Василевський грає надійно і впевнено.

17 Рівна гра без моментів біля воріт

15 Василевський ловить шайбу після дальнього кидка Морріссі.

14 2-2 за кидками

11 Гра біля воріт збірної Канади. Росіяни не змогли завдати удару по воротах Пікара

10 Невелика сутичка між гравцями біля воріт збірної Росії

8 Канада вистояла під натиском першої ланки збірної Росії

7 Момент у Канади! Сіммондс не зміг замкнути пас Жиру.

5 Вилучення у Канади! Шайфлі атакує ззаду Андронова.

3 Канада не тільки вистояла, граючи дві хвилини у меншості. "Кленові листки" навіть провели дві контратаки

2 Шенн дуже жорстко в'їжджає в Андронова біля лицьового борту

1 Суперники обмінялися моментами, але як і далі без закинутих шайб

ДРУГИЙ ПЕРІОД:

19 Момент у Канади! О'Райллі мало не добив з льоту шайбу, яку не зміг зафіксувати Василевський після кидка Морріссі!

18 Вилучення у Канади! Конекни отримав 2 хв штрафу за порушення чисельності складу.

16 Команди грають у рівних складах. Канада чудово захищається у меншості

15 Вилучення у Канади! І знову за зайвого гравця на льоду!

13 "Кленові листки" знову вистояли у меншості

11 Вилучення у Росії! Бєлов отримав 2+10 за атаку Конекни в область голови

10 Подвійне вилучення! Шайфлі атакував воротаря збірної Росії, Киселевич отримав штраф за удар суперника. Йде гра 5-на-4!

8 Команди грають у повних складах. Жодна збірна не змогла використати з гри у нерівних складах

7 ГОЛ! Росія відкриває рахунок у матчі з Канадою. Євген Кузнєцов завершив контратаку своєї команди. Асист на рахунку Панаріна

6 Вилучення у Канади! Сіммондс отримав 2 хвилини

5 ГОЛ! Микита Гусєв подвоює перевагу Росії.

3 Воротар збірної Канади виручив комнду після атаки росіян

2 Вилучення у Росії! Зуб затримує ключкою Сіммондса, який виходив 1-в-0

1 Росіяни виграли другий період - 2:0.

ТРЕТІЙ ПЕРІОД

19 ГООООООООЛ!!! Шайфлі робить рахунок 1:2! Канадець підставив ключку під кидок Маккіннона з лівого краю. Василевський зреагував, але на частку секунди пізніше. 17 секунд пішло у Канади на гол.

18 Вилучення у Росії! Бєлов отримав 2 хв за атаку Кіллорна у спину біля борту.

16 Василевський надійно відіграв у меншості. Тепер команди грають у повних складах.

12 Вилучення в Росії. Артем Зуб отримав 2 хвилини штрафу за підніжку супернику

10 Команди грають у повних складах. Попереду ще половина періоду

9 Вилучення у Росії! Кузнєцов в'їхав в Пікара за воротами канадців. Шанс для "Кленових листків"

7 Рівні склади в матчі

5 ГОООООООООЛ!!! Маккіннон зрівнює рахунок - 2:2! Канадець поцупив шайбу у Ткачова і кинув низом. Навіть Василевський був безсилим.

3 ГОООООООООЛ!!!! О'Райллі робить рахунок - 3:2! Фантастика!

2 Збірна Росії взяла тайм-аут

1 ГООООООООООЛ!!!!! Кутюр'є в порожні ворота - 4:2.

Все! Канада зіграє у фіналі чемпіонату світу. Росія битиметься у матчі за бронзові медалі.

Дякуємо, що були з нами! Всього найкращого!

Зараз ви читаєте новину «Чемпіонат світу з хокею. Півфінал. Канада - Росія - 4:2». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua