неділя, 14 березня 2021 21:27

Роналду трьома голами реабілітувався за невдалу гру проти "Порту"

Кріштіано Роналду є найкращим бомбардиром Серії А. Фото: Reuters

У матчі 27-го туру італійської Серії А "Кальярі" приймав "Ювентус". Зустріч проходила на стадіоні "Сардинія Арена" в Кальярі й завершилася з рахунком 1:3.

Цю зустріч можна назвати матчем імені Кріштіану Роналду - 36-річний португалець оформив хет-трик, принісши своїй команді перемогу. На 10-й хвилині Роналду ударом головою замкнув навіс з кутового від Хуана Куадрадо. На 25-й хвилині португалець реалізував пенальті, який сам же і заробив. А на 32-й хвилині Кріштіану прицільно пробив з кута штрафного майданчика після передачі Федеріко К'єзи. "Кальярі" відповів лише голом Джованні Симеона на 61-й хвилині. Фінальний свисток арбітра зафіксував виїзну перемогу "старої синьйори".

"Ювентус" в 26 матчах набрав 55 очок і займає 3-е місце в турнірній таблиці Серії А. У туринського клубу є один матч в запасі. Кріштіану Роналду лідирує в гонці бомбардирів чемпіонату Італії. На його рахунку 23 голи в 23 матчах.

Зараз ви читаєте новину «Роналду трьома голами реабілітувався за невдалу гру проти "Порту"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua