середа, 03 травня 2017 00:08

Роналду розтрощив "Атлетико" у Лізі чемпіонів
15

Хет-трик Роналду приніс «Реалу» перемогу над «Атлетиком»

Мадридський "Реал" на своєму полі обіграв "Атлетико" у першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів.

Зустріч пройшла на стадіоні "Сантьяго Бернабеу" і завершилася з рахунком 2:0 на користь вершкових. На початку першого тайму рахунок ударом головою відкрив португальський форвард Кршітіану Роналду. На 73-й хвилині він же ударом з лінії штрафного майданчика подвоїв перевагу господарів. Через 13 хвилин португалець замкнув простріл з флангу і оформив хет-трик.

Роналду обійшов іншого футболіста "Реала" - Альфредо Ді Стефано - за кількістю голів в півфіналах Ліги чемпіонів. Тепер на його рахунку 12 таких м'ячів, в іспанця 11 голів.

Ліга чемпіонів

1/2 фіналу

Перший матч

Реал Мадрид Іспанія - Атлетико Іспанія 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 10 Роналду, 2:0 - 73 Роналду, 3:0 - 86 Роналду.

Реал Мадрид - Навас, Варан, Марсело, Карвахаль (Начо, 46), Рамос, Модріч, Каземіро, Іско (Асенсіо, 68), Кроос, Бензема (Васкес, 78), Роналду.

Атлетико - Облак, Годін, Філіпе Луїс, Савич, Люка Ернандес, Сауль (Гайтан, 58), Габі, Коке, Феррейра Карраско (Корреа, 68), Грізманн, Гамейро (Торрес, 57).

Попередження: Коке (26), Іско (48), Сауль (53), Савич (83).

Монако Монако - Ювентус Італія

3 травня, 21.45

Матч-відповідь відбудеться в Мадриді на стадіоні "Вісенте Кальдерон" 10 травня. В іншому півфіналі зустрінуться "Монако" і "Ювентус".

Зараз ви читаєте новину «Роналду розтрощив "Атлетико" у Лізі чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua