неділя, 14 лютого 2010 13:33

Роналду оформив "дубль" в матчі проти "Хереса"

Мадридський "Реал" на виїзді розгромив "Херес" (3:0) у матчі 22-го туру іспанської Примери.

Рахунок у матчі відкрили лише на 64-ій хвилині. Арбелоа отримав пас, справа ввірвався у штрафний майданчик і між двох захисників з 12-ти метрів послав м"яч у ближній кут.

Через шість хвилин гості подвоїли рахунок. У контратаці Кака з правого краю штрафного майданчика в торкання від лицевої прострілив у "другу лінію" і Роналду головою з 7-ми метрів пробив у дальній кут - 2:0.

Не пройшло і хвилини, як португалець оформив дубль. У швидкому відриві Роналду віддав пас на Кака в штрафний майданчик, той заплутався і впав, але піднявся, зберігши м"яч, відкотив його Роналду, який з 10-ти метрів пробив між захисників - 3:0

Після цього матчу "Реал" займає 2-у сходинку - 53 очки, "Херес" на останньому місці - 11 очок.

Херес - Реал - 0:3 (0:0, 0:3)

Голи: 0:1 - Арбелоа (64), 0:2 - Роналду (69), 0:3 - Роналду (71).

РЕАЛ: Касільяс, Арбелоа, Гарай, Рамос, Марсело, Л. Діарра, Алонсо (М. Діарра, 73), Гранеро, Кака (Дренте, 76), Роналду, Ігуаїн (Рауль, 67).

Попередження: Рамос (8), Арбелоа (40), Кейта (50), Л. Діарра (53), Касадо (61)

За матеріалами LiveSport.Ru

Зараз ви читаєте новину «Роналду оформив "дубль" в матчі проти "Хереса"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua