четвер, 02 липня 2009 10:32

Роналдо виграв вже другий трофей у Бразилії

Колишній нападаючий збірної Бразилії з футболу Роналдо став володарем Кубка своєї країни у складі "Корінтіанса".

В ніч з 1 на 2 липня "Корінтіанс" в повторному фінальному матчі здобув виїзну нічию з "Інтернасьоналом" (2:2) і за сумою двох зустрічей виграв Кубок. У першому матчі "Корінтіанс" переміг з рахунком 2:0.

Матч-відповідь обидві команди закінчували в меншості. На 78-ій хвилині арбітр вилучив півзахисника "Інтернасьонала" Андреса Д"Алессандро, а на 83-ій хвилині поле залишив півзахисник "Корінтіанса" Еліас, який отримав другу жовту картку. Крім того, рефері вилучив з тренерських лавок наставників обох команд.

"Корінтіанс" завоював Кубок Бразилії втретє в історії клубу. Раніше команда перемагала в цьому турнірі в 1995 і 2002 року. Вигравши Кубок країни, "Корінтіанс" забезпечив собі право брати участь в Кубку Лібертадорес (південноамериканський аналог Ліги чемпіонів) в наступному сезоні.

Роналдо почав грати за "Корінтіанс" в березні 2009 року. До цього бразилець пропустив більше року через важкої травми коліна, яку він отримав, виступаючи за "Мілан". У складі "Корінтіанса" Роналдо виграв вже два турніри - чемпіонат штату Сан-Паулу і Кубок Бразилії.

Кубок Бразилії

Фінал

Матч-відповідь

Інтернасьонал - Корінтіанс - 2:2 (0:2)

Голи: 0:1 - Сантос (20), 0:2 - Сантос - (28), 1:2 - Александро - (70), 2:2 - Александро (74).

Перший матч - 0:2.

За матерыалами Лента, Sports.ru.

Зараз ви читаєте новину «Роналдо виграв вже другий трофей у Бразилії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua