середа, 07 червня 2017 14:49

"Ролан Гаррос". Чвертьфінал. Еліна Світоліна - Сімона Халеп - 6:3, 6:7 (6:8) 0:6. Українка залишає турнір

Еліна Світоліна вже вигравала у Халеп в фіналі Риму. Фото: arena.press

Вітаємо всіх любителів тенісу. Сьогодні наша провідна тенісистка, єдина представниця України на "Ролан Гаррос" Еліна Світоліна має шанс вийти до свого першого в кар'єрі півфіналу на "Великому шоломі". Для цього в чвертьфінальному матчі їй треба здолати 290-ту ракетку світу, румунку Симону Халеп. Початок зустрічі - приблизно о 15:00 за Києвом. Текстовий он-лайн проведе наш сайт.

Сьогоднішня суперниця добре знайома Еліні: тенісистки вже зустрічалися в фіналі турніру в Римі, який виграла українка. Але Симона тоді була травмована. Сьогодні Еліна змушена крізь біль доводити свій статус одного з фаворитів турніра. В 1/8 фіналу наша спортсменка створила героїчний камбек проти хорватки Петри Мартич. А сьогодні спробує підтвердити, що двічі можна увійти в одну річку.

Тенісистки вже виходять на корт, залишаючи підтрибунне приміщення. За лічені хвилини має розпочатися зустріч

4:0 - Еліна на брейку не дає суперниці жодного шансу

5:0 - На протиході Еліна влучає в дальній кут, а Халеп влучає в сітку. Еліна виграє і цей гейм

5:1 - Розмочила рахунок Симона

5:2 - Бере брейк румунка, в Еліни спостерігається певний спад після стартового пресу

5:5 - Симона відіграла чотири гейми поспіль. Все треба розпочинати спочатку

5:6 - П'ятий гейм поспіль за Халеп, шалений камбек зробила румунка, перебуваючи в геймі від поразки

6:6 - Все ж таки переводить справу Еліна на тай-брейк

6:7 - Халеп

Тай-брейк

6:8 - Везіння було на боці Симони, яка з матч-болу перевела гру на третій сет. Щось не пішла останні хвилини гра в українки

3-й сет

0:1 - Робить брейк Халеп і виграє гейм

0:2 - Ще один гейм бере Симона у вирішальному сеті. Все з ніг на голову перевернулося в цьому матчі зараз

0:3 - Робить знову брейк Симона. Немає слів

0:4 - Самі все бачите

0:5 - Щось пішло в Еліни не так. Що саме?

0:6 - Все. На жаль. Еліна була за два кроки від півфіналу, але туди виходить Халеп і віддає українці борг за поразку в Римі. Дякуємо, що були з нами, всього вам найкращого

Зараз ви читаєте новину «"Ролан Гаррос". Чвертьфінал. Еліна Світоліна - Сімона Халеп - 6:3, 6:7 (6:8) 0:6. Українка залишає турнір». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua