середа, 21 лютого 2018 20:11

Римська битва і нокаут в Донецьку: як "Шахтар" не пустив "Рому" в чвертьфінал ЛЧ

У сезоні 2010/2011 "Шахтар" вперше вийшов у чвертьфінал ЛЧ. Фото: football.ua

В Україну повертається Ліга чемпіонів. "Шахтар" сьогодні в рамках 1/8 фіналу турніру в Харкові приймає в першому матчі італійську "Рому". Початок о 21:45, текстовий онлайн проведе Gazeta.ua.

Команди раніше вже зустрічалися між собою, саме в Лізі чемпіонів. Було це також на стадії 1/8 фіналу сезону 2010/2011. Перший матч у столиці Італії відбувся в середині лютого і завершився трудовою перемогою донеччан з рахунком 3:2. Забивали в складі команди Мірчі Луческу виключно бразильці - Луїс Адріано, Жадсон і Дуглас Коста. Нікого з них в складі "гірників" вже немає. У римлян голи на свій рахунок записали Перротта і Менез.

"Рома" - "Шахтар" - 2:3 (1:3)

Голи: Перротта, 27 (1:0); Жадсон, 29 (1:1); Коста, 36 (1:2); Адріано, 41 (1:3); Менез, 60 (2:3)

"Рома": Доні; Ріїсе (Кастелліні, 46); Мексес; Кассетті; Бурдіссо Н.; де Россі; Таддеї; Перротта; Менез; Тотті; Вучініч (Боррієлло, 67)

"Шахтар": П'ятов; Срна; Ракицький; Чигринський; Рац; Мхітарян (Віценець, 78); Хюбшман; Коста (Едуардо, 66); Жадсон (Тейшейра, 84); Вілліан; Адріано

Матч-відповідь у Донецьку, який пройшов 8 березня, став справжньою феєрією "гірників". "Шахтар" не залишив "Ромі" жодного шансу, нокаутувавши римлян з рахунком 3:0. Початок розгрому поклав уже на 18-й хвилині Хюбшман, на 58-й по суті всі питання де-факто зняв Вілліан. А ще за 30 хвилин Едуардо зробив "Ромі" контрольний постріл.

"Шахтар" - "Рома" 3:0 (1:0)

Голи: Хюбшман, 18, Вілліан, 58, Едуардо 88

Шахтар: 30. П'ятов, 33. Срна, 27. Чигринський, 44. Ракицький, 26. Рац, 22. Мхітарян (Тейшейра, 68 '), 3. Хюбшман, 20. Коста (Едуардо, 59), 8. Жадсон, 10 . Вілліан, 9. Адріано (Морено, 76)

Рома: 32. Доні, 5. Мексес (вилучений на 40), 17. Ріїсе, 4. Жуан, 29. Бурдіссо Н., 16. де Россі, 7. Пісарро, 11. Таддеї (Розі, 46), 20. Перротта (Капраі, 86), 9. Вучініч (Брігі, 66), 22. Боррієлло

"Шахтар" вперше у своїй історії вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів, де за сумою двох матчів поступився "Барселоні" 1:6 (1:5 в першому і 0:1 у другому).

Матч-відповідь нинішнього сезону команди проведуть в Римі 13 березня. Початок о 21:45.

Зараз ви читаєте новину «Римська битва і нокаут в Донецьку: як "Шахтар" не пустив "Рому" в чвертьфінал ЛЧ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua