четвер, 09 лютого 2012 10:39

Рібері і Гомес вивели "Баварію" в півфінал Кубка Німеччини

У Німеччині відбулися чвертьфінали національного кубка. Сенсація турніру "Гройтер Фюрт", який виступає у другій Бундеслізі, мінімально здолав "Хоффенхайм" в гостях. Гол на свій рахунок записав Олівер Ошен.

"Герта" і гладбахская "Боруссія" змогли виявити найсильнішого тільки в овертаймі. На 99-й хвилині зустрічі арбітр матчу прийняв дещо дивне рішення - поставив пенальті у ворота "Герти" через те, що Роман Хубнік штовхнув у штрафному Хуана Аранго вже після закінчення ігрового епізоду. Крім того, Хубнік був вилучений з поля. Пенальті реалізував Даемс, після чого "Боруссія" забила ще. Все той же Аранго втік в контратаку і залишив м'яч під удар Оскару Вендту, який був точний.

У головному матчі дня "Баварія" грала в гостях у "Штутгарта". Хайнкес виставив на гру основний склад і мюнхенці впевнено обіграли "швабів". На 30-й хвилині матчу тривала перепасовками баварців завершилася прострілом Мюллера з правого флангу на Рібері, який замкнув передачу. У самому початку другого тайму після стрімкої контратаки знову Мюллер прострілив у штрафну, де знаходився Маріо Гомес. Форвард другим ударом пробив голкіпера.

Днем раніше чвертьфінальну стадію подолала дотмундская "Боруссія". Півфінальні пари будуть визначені пізніше.

Хольштайн Кіль - Боруссія Д 0:4

Голи: 0:1 - Левандовскі (11), 0:2 - Кагава (18), 0:3 - Барріос (80), 0:4 - Перішич (87).

Зараз ви читаєте новину «Рібері і Гомес вивели "Баварію" в півфінал Кубка Німеччини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua