вівторок, 02 серпня 2011 08:58

Футболісти "Баварії" розгромили "Брауншвейг" у матчі Кубка Німеччини
12

Мюнхенська "Баварія" впевнено перемогла у матчі першого раунду Кубка Німеччини з футболу "Брауншвейг", що представляє третю німецьку лігу, у виїзному матчі.

Зустріч, що проходила у понеділок на полі стадіону "Айнтрахт" у Брауншвейгу, завершилася з рахунком 3:0 на користь мюнхенців.

Вже на 9-й хвилині гри у ворота господарів був призначений пенальті, який реалізував форвард Маріо Гомес, ще один одинадцятиметровий штрафний удар дозволив гостям збільшити перевагу на 39-й хвилині - відзначився Бастіан Швайнштайгер. Крапку в грі поставив Томас Мюллер (83).

Матчі другого раунду Кубка Німеччини заплановані на 25 і 26 жовтня, пишет РИА Новости.

Участь у цій зустрічі взяв і український півзахисник мюнхенців Анатолій Тимощук, замінивши Алабу на 81-й хвилині поєдинку.

Кубок Німеччини

1 / 32 фіналу

Динамо Дрезден - Байєр - 4:3 (0:2, 3:1, 0:0)

Хайденхайм - Вердер - 2:1 (0:1, 2:0)

Армінія - Нюрнберг - 1:5 (1:3, 0:2)

Айнтрахт Трір - Санкт-Паулі - 2:1 (1:0, 1:1)

Халлешер - Айнтрахт - 0:2 (0:0, 0:2)

Ольденбург - Гамбург - 1:2 (1:1, 0:1)

Бабельсберг 03 - Дуйсбург - 0:2 (0:2, 0:0)

Рот-Вайсс Ален - Падерборн - 0:10 (0:4, 0:6)

Динамо Берлін - Кайзерслаутерн - 0:3 (0:2, 0:1)

Кіккерс Емден - Франкфурт - 1:5 (1:1, 0:0, 0:1)

Сандхаузен - Борусія Д - 0:3 (0:1, 0:2)

Голи: 0:1 - Левандовскі (10), 0:2 - Кагава (57), 0:3 - Левандовскі (90).

Борусія Д: Вайденфеллер, Хуммельс, Суботіч, Пішчек, Кель, Леве, Гетце (Блашчіковскі, 70), Гундоган, Кагава (Ляйтнер, 85), Левандовскі, Гросскройтц (Перішич, 71).

Рот-Вайсс Оберхаузен - Аугсбург - 1:2 (1:1, 0:0, 0:0)

Ганза - Бохум - 2:2 (1:0, 1:2, 0:0, 0:0), по пенальті - 3:5

Хольштайн Кіль - Енергі - 3:0 (2:0, 1:0)

Карлсруе - Алеманія - 3:1 (1:1, 2:0)

Анкер - Ганновер 96 - 0:6 (0:4, 0:2)

Аймсбюттель - Гройтер Фюрт - 0:10 (0:3, 0:7)

Унтерхахінг - Фрайбург - 3:2 (1:1, 2:1)

Обернойленд - Інгольштадт 04 - 1:4 (1:2, 0:2)

Німеччина Віндек - Хоффенхайм 1899 - 1:3 (1:0, 0:1, 0:1)

Мезельвітц - Герта - 0:4 (0:2, 0:2)

Тенінген - Шальке 04 - 1:11 (1:6, 0:5)

Голи: 0:1 - Хунтелар (3), 0:2 - Пападопулос (7), 0:3 - Рауль (13), 1:3 - Кірштейн (20), 1:4 - Хунтелар (22), 1:5 - Рауль (32), 1:6 - Хунтелар (39), 1:7 - Холтбі (58), 1:8 - Хунтелар (64), 1:9 - Гаврановіч (70), 1:10 - Холтбі (75) , 1:11 - Гаврановіч (79).

Віденбрюк - Кельн - 0:3 (0:2, 0:1)

Цвайбрюкен - Майнц - 1:2 (0:0, 0:0, 0:1)

Гессен-Кассель - Фортуна Д - 0:3 (0:1, 0:2)

Айнтрахт Брауншвейг - Баварія - 0:3 (0:2, 0:1)

Голи: 0:1 - Гомес (10, пенальті), 0:2 - Швайнштайгер (40, пенальті), 0:3 - Мюллер (83).

БАВАРІЯ: Нойер, Дж. Боатенг (ван Бюйтен, 90), Л. Густаво, Бадштубер, Лам, Рафінья, Алаба (Тимощук, 81), Швайнштайгер, Мюллер, Кроос (Праньїч, 88), Гомес.

Регенсбург - Борусія М - 1:3 (1:2, 0:1)

Саарбрюкен - Ерцгебірге - 1:3 (0:1, 1:0, 0:1)

РБ Лейпциг - Вольфсбург - 3:2 (3:2, 0:0)

Оснабрюк - Мюнхен-1860 - 2:3 (2:1, 0:1, 0:0)

Веєн - Штутгарт - 1:2 (1:1, 0:1)

Рот-Вайсс Ессен - Уніон Берлін - 2:2 (1:0, 1:2, 0:0, 0:0), по пенальті - 4:3

Зараз ви читаєте новину «Футболісти "Баварії" розгромили "Брауншвейг" у матчі Кубка Німеччини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua