четвер, 17 вересня 2020 09:24

Ребров переміг "Динамо" та вийшов у 4-й раунд кваліфікації Ліги чемпіонів

Сергій Ребров працює в Угорщині вже 3 сезон. Фото: ФК "Ференцварош".

У 3-му раунді кваліфікації Ліги чемпіонів угорський "Ференцварош" переміг вдома представника Хорватії "Динамо" Загреб - 2:1.

Команда Сергія Реброва вийшла вперед вже на 2-й хвилині матчу, але незабаром Мюрто Узуні вразив свої ворота і рахунок став рівним. Попри автогол, албанець став героєм матчу, забивши у 2-му таймі переможний м'яч.

У складі "Ференцвароша" повний матч відіграв півзахисник Ігор Харатін, а Олександр Зубков на поле так і не вийшов.

За вихід в груповий раунд Ліги чемпіонів "Ференцварош" зіграє з чемпіоном Норвегії "Мольде".

В іншому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів "Динамо" Брест поступилося чемпіону Ізраїля "Маккабі" - 0:1

Зараз ви читаєте новину «Ребров переміг "Динамо" та вийшов у 4-й раунд кваліфікації Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua