неділя, 20 листопада 2011 10:39

"Реал" здолав "Валенсію", "Барселона" не помітила "Сарагосу"

Мадридський "Реал" здобув 8-у перемогу поспіль у чемпіонаті Іспанії з футболу, обігравши "Валенсію", яка входить до першої трійки примери, на "Местальї".

Зустріч 13-го туру, що відбулася в суботу, завершилася з рахунком 3:2 на користь гостей. У переможців авторами голів стали Карім Бензема (20-я хвилина), Серхіо Рамос (72) і Кріштіану Роналду (79). У складі "Валенсії" дубль оформив Роберто Сольдадо (75-я і 83-а хвилини).

"Реал" знову відірвався від свого принципового суперника "Барселони" в турнірній таблиці: у "вершкових" після цієї перемоги стало 31 очко, в той час як у "Барси" після суботнього виграшу у "Сарагоси" (4:0) - 28.

"Валенсія" з 24 очками поки третя, але її може обігнати "Леванте" (23), якщо він вдало проведе свій гостьовий матч 13-го туру з мадридським "Атлетико" у неділю, повідомляє РИА Новости.

Валенсія - Реал Мадрид - 2:3 (0:1, 2:2)

Голи: 0:1 - Бензема (20), 0:2 - Рамос (72), 1:2 - Сольдадо (75), 1:3 - Роналду (79), 2:3 - Сольдадо (83).

ВАЛЕНСІЯ: Дієго Алвес, Мігель, Віктор Руїс, Рамі, Матьє, Парехо (Жонас, 62), Альба (Адуріс, 84), Тіно Коста, Альбельда, Фегулі (П. Ернандес, 73), Сольдадо.

РЕАЛ МАДРИД: Касільяс, Арбелоа (Альбіоль, 50), Рамос, Пепе, Марсело, Алонсо, Хедіра, Л. Діарра (Гранеро, 86), Озіл, Бензема (Ігуаїн, 72), Роналду.

Барселона - Сарагоса - 4:0 (2:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Піке (18), 2:0 - Мессі (43), 3:0 - Пуйоль (54), 4:0 - Вілья (75).

БАРСЕЛОНА: Вальдес, Дані Алвес, Піке, Пуйоль, Максвелл, Фабрегас (Вілья, 67), Хаві (Алькантара, 56), С. Кейта, Куенка, Санчес (Іньєста, 56), Мессі.

Зараз ви читаєте новину «"Реал" здолав "Валенсію", "Барселона" не помітила "Сарагосу"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua