пʼятниця, 04 березня 2011 09:59

"Реал" забив сім м'ячів аутсайдеру, Роналду відзначився хет-триком

"Реал" відправив сім сухих м'ячів у ворота "Малаги" у матчі 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу.

Зустріч, що відбулася в четвер у Мадриді, завершилася з рахунком 7:0. Кріштіану Роналду оформив хет-трик, забивши на 50-й, 68-й (з пенальті) і 78-й хвилинах. Карім Бензема забив по голу на 27-й і 62-й хвилинах. Ще по разу відзначилися Анхель Ді Марія (36) і Марсело (45).

Хет-трик став для португальця вже четвертим в нинішньому сезоні, пише Sports.ru.

Раніше 26-річний футболіст відзначався трьома м'ячами у зустрічах чемпіонату Іспанії проти "Атлетика" (5:1) і "Вільярреала" (4:2), а також у матчі Кубка Іспанії проти "Леванте" (8:0). Відзначимо також, що на рахунку Роналду є один покер - в матчі чемпіонату проти "Расинга" (6:1).

Роналду - перший гравець "Реала" за останні 52 роки, якому вдалося оформити 4 хет-трики за сезон. Раніше це вдавалося Альфредо Ді Стефано (сезон-56/57, 58/59) і Ференцу Пушкашу (сезон-58/59), повідомляє InfostradaLive.

"Барселона" як і раніше лідирує в чемпіонаті Іспанії, маючи 71 очко після 26 ігор. "Реал" набрав 64 очки. Третє місце в турнірній таблиці займає "Валенсія", в якої 51 очко, вона з мінімальним відривом випереджає "Вільяреал". Обидві команди зіграли по 26 матчів.

Реал - Малага - 7:0 (3:0, 4:0)

Голи: 1:0 - Бензема (27), 2:0 - Ді Марія (35), 3:0 - Марсело (45), 4:0 - Роналду (51), 5:0 - Бензема (62), 6: 0 - Роналду (68, пенальті), 7:0 - Роналду (77).

РЕАЛ: Касільяс, Рамос, Карвалью, Альбіоль, Марсело, Алонсо (Гаго, 55), Ласс, Ді Марія (Адебайор, 56), Озіл (Каналес, 63), Роналду, Бензема.

Вилучення: М. Гаспар, 67 (Малага).

Зараз ви читаєте новину «"Реал" забив сім м'ячів аутсайдеру, Роналду відзначився хет-триком». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua