понеділок, 16 січня 2012 13:29

"Реал" відскочив у Мальорці, "Барселона" дозволила відігратися "Бетісу": результати 19 туру Примери

В іспанській Примері відбулися матчі 19 туру.

Лідерам чемпіонату довелося на цих вихідних в бою доводити свою перевагу. У першу чергу "Реалу", який у суботу поступався "Мальорці", але все ж вирвав перемогу з рахунком 2:1 і зберіг відрив у п'ять очок від "Барселони". Вирішальний м'яч за шість хвилин до кінця забив Хосе Кальєхон.

"Нам протистояла команда з умілим тренером і чудово організованою обороною, - зазначив наставник" Реала "Жозе Моурінью. - Треба віддати належне супернику".

"Барселона" дозволила "Бетісу" відігратися з рахунку 0:2, але все ж взяла своє - 4:2. У гостей на 70-й хвилині був видалений захисник Маріо. Третя команда чемпіонату "Валенсія" була повалена "Реал Сосьєдадом" (0:1), а "Атлетик" піднявся на п'яте місце завдяки успіху в поєдинку з "Леванте" - 3:0.

Чемпіонат Іспанії, 19-й тур

Барселона - Бетіс - 4:2 (2:1, 2:1)

Голи: 1:0 - Хаві (10), 2:0 - Мессі (12), 2:1 - Рубен Кастро (32), 2:2 - Санта Крус (52), 3:2 - Санчес (75), 4 : 2 - Мессі (86, пенальті).

БАРСЕЛОНА: Вальдес, Пуйоль, Маскерано, Абідаль, Куенка (Дані Алвес, 46), Хаві, Бускетс, Іньєста (Адріано, 88), Санчес, Мессі, Фабрегас (Алькантара, 83).

Спортинг Х - Малага - 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Гальвес (36), 1:1 - ван Ністелрой (88), 2:1 - Трехо (90).

Атлетіко - Вільярреал - 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Фалькао (40), 2:0 - Фалькао (52, пенальті), 3:0 - Дієго (80).

Осасуна - Расинг - 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Стуані (38, пенальті), 0:2 - Стуані (71, пенальті).

Атлетик - Леванте - 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Аморебьета (11), 2:0 - Льоренте (40), 3:0 - Сан Хосе (90).

Гранада - Райо Вальєкано - 1:2 (0:1, 1:1)