четвер, 26 листопада 2020 09:09

"Реал" вдруге обіграв "Інтер"

Артуро Відаль підвів свою команду. Фото: Reuters

У поєдинку 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів "Інтер" вдома поступився "Реалу" - 0:2.

Гості повели в рахунку на старі матчу. Еден Азар реалізував пенальті. Ще в 1-му таймі "Інтер" залишилися в меншості – був видалений Артуро Відаль за незгоду з рішенням арбітра.

Питання переможця гри було знято на початку 2-го тайму, коли Ашраф Хакімі записав на свій рахунок автогол. Після цього команди вже догравали матч.

"Боруссія" Менхенгладбах лідирує в групі маючи 8 очків. "Реал" відстає на 1 бал. "Шахтар" займає 3 сходинку, маючи 4 очки. На останньому місці "Інтер" із 2 балами.

Зараз ви читаєте новину «"Реал" вдруге обіграв "Інтер"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua