неділя, 21 квітня 2013 13:59

"Реал" переміг "Бетіс", Озіл оформив дубль

Дубль німецького півзахисника "Реала" Месута Озіла допоміг мадридському клубу обіграти севільський "Бетис" у чемпіонаті Іспанії з футболу.

Зустріч 32-го туру, яка пройшла у суботу в Мадриді, завершилася з рахунком 3:1. Озіл забив на 45-й і 90-й хвилинах. Ще один гол на рахунку Каріма Бензема на 57-й хвилині. У "Бетиса" відзначився Хорхе Моліна - з пенальті на 73-й хвилині.

"Реал" (71 очко) знаходиться на другому місці в турнірній таблиці, повідомляє Р-Спорт.

Реал Мадрид - Бетис 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 - 45 Озіл, 2:0 - 57 Бензема, 2:1 - 73, пенальті Хорхе Моліна, 3:1 - 90 Озіл.

Реал Мадрид - Дієго Лопес, Начо, Альбіоль, Карвалью, Марсело (Варан, 15), Каземіро, Модрич (Пепе, 62), Озіл, Кальєхон, Роналду, Бензема (Ігуаїн, 73).

Зараз ви читаєте новину «"Реал" переміг "Бетіс", Озіл оформив дубль». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua