субота, 30 квітня 2022 21:43

"Реал" Луніна став чемпіоном Іспанії, а Анчелотті - унікальним тренером

Андрій Лунін у складі мадридського "Реала" став чемпіоном Іспанії. Фото: ФК "Реал"

Мадридський "Реал" у матчі 34-го туру чемпіонату Іспанії сезону-2021/2022 розгромив "Еспаньйол" і достроково став чемпіоном країни.

Ця перемога дозволила мадридцям набрати 81 очко та стати недосяжними для суперників за чотири тури до завершення першості.

Забитими голами у складі команди Карло Анчелотті відзначилися Карім Бензема, Асенсіо та Родріго, котрий оформив дубль.

"Реал" є найтитулованішою командою Іспанії. Клуб у 35-й раз став переможцем національної першості. Друге місце за цим показником посідає "Барселона", на рахунку команди 26 чемпіонських титулів. Трійку найкращих замикає мадридський "Атлетико", який 11 разів ставав чемпіоном країни.

Також це перший чемпіонський титул у Примері для українця Андрія Луніна, який є другим голкіпером мадридського клубу. Але цього сезону 23-річний українець провів за "вершкових" лише два офіційні матчі в Кубку Іспанії.

Карло Анчелотті став першим тренером в історії, який переміг у всіх топ-5 лігах Європи.

Андрій Лунін перейшов до "Реалу" влітку 2018 року з луганської "Зорі" за €8,5 млн.

Зараз ви читаєте новину «"Реал" Луніна став чемпіоном Іспанії, а Анчелотті - унікальним тренером». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua