понеділок, 15 серпня 2011 02:19

"Реал" і "Барселона" зіграли внічию у першому матчі Суперкубка Іспанії

Мадридський "Реал" і "Барселона" зіграли внічию в першому матчі Суперкубка Іспанії. Зустріч, що пройшла 14 серпня на стадіоні "Сантьяго Бернабеу", закінчилася з рахунком 2:2. Про це повідомляє Agence France-Presse.

Рахунок в матчі на 13-й хвилині відкрив півзахисник "Реала" Месут Озіл. До кінця першого тайму "Барселона" змогла відігратися і вийти вперед завдяки голам Давіда Вільї і Ліонеля Мессі на 36-й і 45-й хвилинах. На 54-й хвилині Хабі Алонсо забив другий гол "Реала", встановивши, таким чином, остаточний рахунок.

Матч-відповідь пройде 17 серпня в Барселоні.

Суперкубок Іспанії розігрується між чинним чемпіоном країни і володарем Кубка Іспанії. У сезоні 2010-2011 чемпіонат виграла "Барселона", а "Реал", у свою чергу, став переможцем розіграшу Кубка.

"Барселона" вигравала Суперкубок Іспанії дев'ять разів, у тому числі, в 2010 році. Мадридський "Реал" є восьмиразовим володарем Суперкубка, пише Лента.

Суперкубок Іспанії

1-й матч

Реал Мадрид - Барселона - 2:2 (1:2, 1:0)

Голи: 1:0 - Озіл (13), 1:1 - Вілья (36), 1:2 - Мессі (45), 2:2 - Алонсо (54).

РЕАЛ МАДРИД: Касільяс, Рамос, Карвалью, Пепе, Марсело, Хедіра (Кальєхон, 58), Алонсо, Озіл, Ді Марія (Коентрау, 54), Бензема (Ігуаін, 81), Роналду.

БАРСЕЛОНА: Вальдес, Дані Алвес, Маскерано, Абідаль, Адріано (Піке, 61), С. Кейта, Тіаго Алькантара (Хаві, 58), Іньєста, Санчес, Вілья (Педро, 73), Мессі.

Попередження: Хедіра (32), Санчес (55), Алонсо (78), Коентрау (90), Дані Алвес (90).

Зараз ви читаєте новину «"Реал" і "Барселона" зіграли внічию у першому матчі Суперкубка Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua