середа, 19 квітня 2017 00:59

"Реал" і "Атлетико" вийшли у півфінал Ліги чемпіонів

Роналду першим в історії забив 100 голів у Лізі чемпіонів

Мадридський "Реал" обіграв мюнхенську "Баварію" і вийшов у півфінал Ліги чемпіонів.

Зустріч пройшла у вівторок, 18 квітня, на стадіоні "Сантьяго Бернабеу" в Мадриді і завершилася з рахунком 4:2. На 53-й хвилині нападник гостей Роберт Левандовскі реалізував пенальті. Господарі відповіли м'ячем Кріштіану Роналду на 76-й. Через дві хвилини капітан "Реала" Серхіо Рамос відправив м'яч у свої ворота.

За шість хвилин до закінчення основного часу матчу "Баварія" залишилася в меншості. За другу жовту картку з поля був вилучений півзахисник Артуро Відаль.

У додатковий час Кріштіану Роналду відзначився двічі (на 105-й і 109-й). Ще один м'яч на рахунку Марко Асенсіо.

Перша зустріч "Баварії" і "Реала" пройшла 12 квітня і завершилася перемогою іспанців з рахунком 2:1.

У паралельному матчі мадридський "Атлетико" зіграв внічию з "Лестер Сіті" і також вийшов до півфіналу Ліги чемпіонів.

На 26-й хвилині відзначився півзахисник "Атлетико" Сауль. Господарі відповіли голом Джеймі Варді на 61-й.

У першому матчі "Атлетико" обіграв "Лестер" з рахунком 1:0. Єдиний м'яч забив Антуан Грізманн.

У середу, 19 квітня, відбудуться матчі-відповіді між "Монако" і дортмундською "Боруссією", "Барселоною" і туринським "Ювентусом".

Ліга чемпіонів

1/4 фіналу

Матчі-відповіді

Реал Мадрид Іспанія - Баварія Німеччина 4:2 (0:0, 1:2, 1:0)

Голи: 0:1 - 53, пенальті Левандовскі, 1:1 - 76 Роналду, 1:2 - 77, автогол Рамос, 2:2 - 104 Роналду, 3:2 - 109 Роналду, 4:2 - 112 Асенсіо.

Реал Мадрид - Навас, Начо, Марсело, Карвахаль, Рамос, Модріч, Каземіро, Кроос (Ковачич, 114), Іско (Васкес, 71), Роналду, Бензема (Асенсіо, 64).

Баварія - Нойер, Боатенг, Хуммельс, Алаба, Лам, Відаль, Хабі Алонсо (Мюллер, 75), Алькантара, Роббен, Рібері (Дуглас Коста, 71), Левандовскі (Кімміх, 88).

Попередження: Відаль (5), Каземіро (40), Хабі Алонсо (70), Хуммельс (75), Роббен (101).

Вилучення: Відаль (84).

Перший матч - 2:1

Лестер Англія - Атлетико Іспанія 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 26 Сауль, 1:1 - 61 Варді.

Лестер - Шмейхель, Сімпсон, Морган (Амарті, 84), Фукс, Беналуан (Чілуелл, 46), Марез, Ндіді, Дрінкуотер, Олбрайтон, Окадзакі (Ульоа, 46), Варді.

Атлетико - Облак, Хуанфран (Люка Ернандес, 56), Савич, Годін, Філіпе Луїс (Корреа, 74), Сауль, Габі, Хіменес, Коке, Феррейра Карраско (Торрес, 69), Грізманн.

Перший матч - 0:1

Зараз ви читаєте новину «"Реал" і "Атлетико" вийшли у півфінал Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua