четвер, 19 серпня 2010 10:27

"Закарпаття" та ФК "Львів" вилетіли з Кубка України

У середу, 18 серпня, в 16-ти містах України пройшли поєдинки другого попереднього етапу Кубка України.

На цьому етапі свої виступи закінчили "Закарпаття", яке програло вдома лідеру першої ліги "Титану" (2:3) та ФК "Львів", який у додатковий час пропустив вирішальний гол в Охтирці (0:1).

Відзначимо також матч в Овідіополі, де "Дністер" у другому таймі "посипався" у грі з "Олександрією" (0:4), і перемогу "Чорноморця" у Хмельницькому. Одесити результат матчу вирішили вже на 4-й хвилині.

У прикарпатському дербі "Прикарпаття" взяло реванш за розгромну поразку п'ять днів тому від "Енергетика" в чемпіонаті. Ну і, звичайно, відзначаємо "Карпати" з Яремчого, єдину команду, яка не грає ні в одній професійній лізі. Обігравши у першому раунді "Верес" (3:0), володар аматорського Кубка України виявився сильнішим і від "Миколаєва" - 1:0.

Наступний етап турніру, 1 / 16 фіналу, відбудеться 22 вересня. У боротьбу на цій стадії вже вступають представники Прем"єр-ліги.

Кубок України.

2-й попередній етап

"Фенікс-Іллічівець" (Калініно) - "Зірка" (Кіровоград) - 4:3 (1:2)

Голи: Акчурін (33, 59), Леонов (57), Гай (89) - Качура (7, пен.), Давидов (15), Галенко (85)

"Геліос" (Харків) - "Кримтеплиця" (Молодіжне) - 0:1 (0:0)

Гол: Голоперов (89, пен.)

Даудом ("Геліос") - 42, не забив пенальті

"Олком" (Мелітополь) - "Сталь" (Алчевськ) - 1:2 (0:1)

Голи: Жадан (57) - Гордя (4), Назаренко (49)

"Бастіон" (Іллічівськ) - ФК "Полтава" - 0:1 (0:0)

Гол: Марченко (74)

Кундель ("Полтава") - 58, не забив пенальті

"Олімпік" (Донецьк) - "Арсенал" (Біла Церква) - 1:3 (0:1)

Голи: Тарнов (59, пен.) - Гордієнко (26), Кривошеєв (64), Швець (89, пен.)

"Сталь" (Дніпродзержинськ) - "Скала" (Моршин) - 1:0 (0:0)

Гол: Куян (51)

"Кремінь" (Кременчук) - "Нива" (Тернопіль) - 3:0 (0:0)

Голи: Борш (58), Степанчук (80, 84)

"Карпати" (Яремче) - МФК "Миколаїв" - 1:0 (1:0)

Гол: Кавінський (23)

Маткевіч ("Миколаїв") - 71, не забив пенальті

"Шахтар" (Свердловськ) - "Нива" (Вінниця) - 3:2 (2:1)

Голи: Дана (7), Паламар (21), Ольхович (67, пен.) - Клімов (45 +1), Герасимець (75, пен.)

"Дністер" (Овідіополь) - ПФК "Олександрія" - 0:4 (0:0)

Голи: Кабанов (52), Іващенко (77), Фурта (86), Грибанов (90)

"Енергія" (Нова Каховка) - "Єдність" (Плиски) - 0:1 (0:0)

Гол: Ковальчук (55)

"Закарпаття" (Ужгород) - "Титан" (Армянськ) - 2:3 (0:1)

Голи: Хауш (67, пен.), Невуче (75) - Волга (7), Довжик (52), Радіонов (90)

"Динамо" (Хмельницький) - "Чорноморець" (Одеса) - 0:1 (0:1)

Гол: Челебадзе (4)

"Гірник-Спорт" (Комсомольськ) - "Буковина" (Чернівці) - 2:1 д. ч. (0:0, 1:1)

Голи: Малюк (62), Слива (104) - Гунчак (72)

"Прикарпаття" (Івано-Франківськ) - "Енергетик" (Бурштин) - 1:0 (1:0)

Гол: Микуляк (39; 10, не реалізував пенальті)

"Нафтовик-Укрнафта" (Охтирка) - ФК "Львів" - 1:0 (0:0)

Гол: Вітер (90 +2)

За матеріалами Турнір

Зараз ви читаєте новину «"Закарпаття" та ФК "Львів" вилетіли з Кубка України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua