субота, 31 жовтня 2009 18:12

"Ворскла" впевнено обіграла "Зорю"

Полтавська "Ворскла" впевнено обіграла на своєму полі луганську "Зорю" з рахунком 2:0.

Рахунок було відкрито вже після першої атаки, коли Безус точно пробив у кут воріт луганчан.

Закріпити перевагу господарям поля вдалося на 15 хвилині матчу. Відзначився Кулаков після передачі Єсина.

Полтавцям вдалося перервати невдалу серію. Дев`ять матчів поспіль "Ворскла" не знала перемог. Тепер же команда набрала 11 очок і сравялась у турнірній таблиці з "Зорею".

"Ворскла" - "Зоря" 2:0
Голи: Безус, 1, Кулаков, 15

"Ворскла": Долганський, Ярмаш, Даллку, Медведєв, Цуррі, Красноперов, Кулаков (Чеснаков, 84), Маркоскі (Деспотовскі, 90+1), Єсин, Безус, Сачко (Чичиков, 70)

"Зоря": Шуховцев, Городов, Курилов, Омоко (Дурай, 46), Мелікян, Каменюка, Мілько, Скоба, Шевчук (Огіря, 68), Лазарович, Джихані (Антонов, 60)

Попередження: Кулаков - Мелікян, Мілько, Курилов