субота, 12 грудня 2009 18:12

"Ворскла" не залишила шансів "Закарпаттю"

Полтавська "Ворскла" без проблем обіграла одного з аутсайдерів Прем"єр-ліги України ужгородське "Закарпаття".

Результат матчу був визначений в першому таймі. Вже на 3-й хвилині захисник полтавців Цуррі забив перший гол. А на 30-й хвилині Безус встановив остаточний рахунок у матчі - 2:0.

"Ворскла" - "Закарпаття" - 2:0

Голи: Цуррі, 3, Безус, 30

"Ворскла": Долганський, Матвеєв, Даллку, Красноперов, Маркоскі, Кулаков (Ярмаш, 90), Безус (Чеснаков), Сачко (Янузі, 73), Цуррі, Медведєв, Єсін

"Закарпаття": Бабенко, Чижевський, Донець, Ксьонз (Андроник, 43), Шендрик, Давидов, Тимченко, Козоріз (Платонов, 46), Микуляк, Леандро, Трішович (Гомес, 58)

Попередження: Цуррі, Кулаков - Трішович