понеділок, 21 січня 2008 14:18

"Сокіл" вириває перемогу у другому матчі з "Кристалом" (ФОТОРЕПОРТАЖ)
8

В другому поєдинку Відкритого чемпіонату Росії з хокею у вищій лізі київський "Сокіл" на арені столичного Палацу спорту знову переграв "Кристал" з Електросталі. Щоправда на відміну від першої зустрічі, коли гості були розтрощені з рахунком 10:1, цього разу перемога далась дружині Олександра Сеуканда з великими труднощами.

Гості зробили висновки з першого матчу, змогли як слід настроїтись на гру і двічі вели в рахунку з різницею у дві шайби. Гра була досить жорсткою і часом справи на майданчику ледь не доходили до бійки, але судді вчасно реагували на перебіг подій.

"Соколу вдалось зрівняти рахунок лише на останній хвилині основного часу, а вже у овертаймі вирвати перемогу - 4:3. В складі "Сокола" закинули Малов-2, Аверкін та Матвійчук.

Наразі, "Сокіл" в турнірній таблиці знаходиться на четвертому місці, набравши після 44 поєдинків 79 очок.

Наступні матчі кияни проведуть 23-24 січня у Палаці спорту з "Капітаном зі Ступіно. Початок о 19 годині.

Фото УНІАН

"Газета по-українськи"

Зараз ви читаєте новину «"Сокіл" вириває перемогу у другому матчі з "Кристалом" (ФОТОРЕПОРТАЖ)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua