середа, 19 березня 2008 08:43

"Сокіл" закінчив перший сезон російській Вищій лізі

Київський "Сокіл" програв всі три матчі 1/8 фіналу плей-офф Відкритого чемпіонату Росії у Вищій лізі казахстанському "Казахмису", чим перекрив собі дорогу в наступний раунд.

Для перемоги в Броварах, де вчора грав "Сокіл", хокеїстам із Сатпаєва вже не знадобився овертайм, як це було в перших двох матчах.  До середини гри підопічні Олександра Сеуканда програвали 0:2. Але зусиллями Олега Благого і Вадима Аверкіна кияни відігралися. Вирішальною стала шайба гостей в завершальному періоді, які і перемогли з рахунком 3:2 (0:0, 2:2, 1:0)

У 1/4 фіналу Вищої ліги хокейного чемпіонату Росії проходить "Казахмис".

Результати інших матчів (серія до трьох перемог)

"Торос" - ХК "Дмитров" - 4:1 (Серія - 1:2)
ХК "Бєлгород" - "Барис" - 0:1 (Серія - 0:3)
"Іжсталь" - "Хімік" - 1:4 (Серія - 0:3)
"Крила Рад" - "Автомобіліст" - 2:4 (Серія - 0:3)
"Супутник" - "Нафтовик" А - 1:2 Би (Серія - 0:3)
"Молот-Прикамье" - "Дизель" - 2:1 (Серія - 2:1)
"Нафтовик" Л - "Торпедо-Казцинк" - 1:4 (Серія - 1:2)