неділя, 09 січня 2011 19:16

"Сокіл" в овертаймі вирвав перемогу у жлобинського "Металурга"

У матчі регулярного чемпіонату екстраліги "Сокіл" вдома в овертаймі обіграв жлобинський "Металург" - 2:1.

Свою шайбу гості закинули, граючи в більшості. Білоруси покарали "Сокіл" за єдине вилучення в першому періоді.

Кияни відігралися за десять секунд до кінця третього періоду, а в овертаймі вирвали перемогу.

Рятівна шайба "Сокола" в активі Кирила Катрича, переможна - на рахунку Андрія Срюбка.

Відкритий чемпіонат Білорусі

Сокіл - Металург (Жлобин) - 2:1 ОТ (0:1, 0:0, 1:0, 1:0)

Шайби: 0:1 - Осипов (Ігошин, Дурнов) - 14:04, 1:1 - Катрич (Малов, Бондарев) - 59:50, 2:1 - Срюбко (Климентьєв. Сальников) - 63:03.

Після 41 матчу в активі "Сокола" - 67 очок та 6 місце у турнірній таблиці регулярного чемпіонату.

Свій наступний матч "Сокіл" проведе у середу, 12 січня, у Бобруйську з аутсайдером екстраліги - "Шинником".

За матеріалами Турнир, Корреспондент

Зараз ви читаєте новину «"Сокіл" в овертаймі вирвав перемогу у жлобинського "Металурга" ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua