Сьогодні в Ньоні (Швейцарія) пройшло жеребкування 1/16 Кубка УЄФА. Єдиний представник України, який залишився в європейських турнірах, чемпіон країни донецький "Шахтар" зіграє з французьким "Нансі", причому перший матч пройде в Донецьку.
У разі виходу в наступний раунд "Шахтар" чекає переможець пари "Стяуа" - "Севілья".
Російські представники в КубкуУЄФА також отримали своїх суперників. Московський "Спартак" двічі зустрінеться з "Сельтою", а чемпіон Росії ЦСКА - з "Маккабі" (Хайфа).
Решта пар виглядає таким чином:
"Зюльте Варегем" - "Ньюкасл"
"Брага" - "Парма"
"Ланс" - Панатінаїкос"
"Байєр" (Леверкузен) - "Блекберн"
"Хапоель" (Тель-Авів) - "Глазго Рейнджерс"
"Ліворно" - "Еспаньол"
"Фейєноорд" - "Тоттенхем"
"Фенербахче" - "АЗ"
"Вердер" - "Аякс"
"АЄК" - "ПСЖ"
"Бенфіка" - "Динамо" (Бухарест)
"Стяуа" - "Севілья"
"Бордо" - Осасуна".
Матчі відбудуться 14-15 і 21-22 лютого наступного року.
пʼятниця, 15 грудня 2006
14:43
"Шахтар" в Кубку УЄФА зіграє з французьким "Нансі"
×




















Коментарі