неділя, 23 січня 2011 18:55

"Шахтар" здобув першу перемогу у 2011 році

У неділю, 23 січня, в рамках збору в ОАЕ донецький "Шахтар" провів поєдинок з молодіжною збірною Данії, в якому і здобув довгоочікувану для своїх уболівальників перемогу.

Шахтар (Донецьк) - Данія (U-21) - 3:2

Голи: 1:0 - Рац (32, з пенальті), 1:1 - Аггер (34), 2:1 - Ракицький (42), 2:2 - Йенсен (61, з пенальті), 3:2 - Тейшейра ( 70)

Шахтар (1-й тайм): Худжамов, Кривцов, Чигринський (к), Ракицький, Рац, Гай, Бруно, Коста, Мхітарян, Вілліан, Морено

Шахтар (2-й тайм): П'ятов, Віценець, Степаненко, Срна, Шевчук, Чижов, Жадсон, Тейшейра, Коста, Іщенко, Морено (Адріано, 60)

Головний тренер: Мірча Луческу

На молодіжному Євро-2011, який пройде в червні в Данії, збірна України зіграє в одній групі з командами Чехії, Англії та Іспанії.

Нагадаємо, що в середу, 26 січня, "Шахтар" у матчі за 5-е місце на турнірі Dubai Cup зустрінеться з празькою "Спартою". Початок матчу - о 12:30 за київським часом.

У своєму другому матчі на турнірі "Шахтар" знову зазнав поразки - "гірники" поступилися словацькій "Жиліні" - 2:5.

За матеріалами Корреспондент, ФК "Шахтар"

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" здобув першу перемогу у 2011 році». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua