неділя, 24 січня 2010 15:50

"Рубін" виграв Кубок Співдружності зі скандалом

Казанський "Рубін" став переможцем "Кубка чемпіонів Країн Співдружності СНД і Балтії", розгромивши у фіналі турніру "Актобе". Головним героєм зустрічі став молодий нападаючий чемпіонів Росії Ігор Портнягін, який відправив у ворота команди з Казахстану два м"ячі.

Відзначимо, що прямо перед церемонією нагородження футболісти "Актобе", незадоволені суддівством Станіслава Сухіни, обступили рефері щільним кільцем і почали його ображати. Дісталося представникові феміди і від казахстанських уболівальників, які його обсвистали з трибун.

"Рубін" став першим російським клубом з 2005 року, якому вдалося завоювати Кубок Співдружності.

Кубок Співдружності.

Фінал.

Москва.

"Актобе" (Казахстан) - "Рубін" (Росія) - 2:5

Голи: Ессомба, 12, Кенжісарієв, 49 - Портнягін, 4, 61 (з пенальті), Жестоков, 40, Яркін, 45, Котляров, 86.

За матеріалами Sportbox.ru

Зараз ви читаєте новину «"Рубін" виграв Кубок Співдружності зі скандалом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua